30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8

Autor Téma: Speed Marathon  (Přečteno 40336 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #45 kdy: 02 Února 2017, 13:01:51 »

Z mých podnětných návrhů nepřežilo nic, i když některé byly těsně vedle návrhu někoho jiného, který přežil. Spekulace - dělají to podle IP adresy? Byl jsem rozlezlý po celé republice.
Zkusím dát návrh na nejvýnosnější místo v Brně (49.2002644N, 16.6795353E), uvidím, zda přežije.
Neni tam registracni email?
JInak cookie a IP, je to web na ktere ma PCR admina, co jste cekal?

PCR pak rekne,ze o web byl obrovsky zajem , promaze si  co se ji nelibi,  vy utrete a dodal jste jim tim legitimitu jednani...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #46 kdy: 02 Února 2017, 13:34:11 »

^^

hlavně za ty 2 měsíce se najde spoustu ichtylů, kteří označí silnice první třídy a dle jejich omezeného vnímání "nebezpečná místa", kde se dá opravdu jet rychle (protože riziko je malé). PČR už dostali, a ti co ne tak dostanou v březnu LaserCam4, takže tohle je jen taková příprava, celý tohle léto dedikujou měření rychlosti a díky těmhle pičusům si to i obhájí, protože "na úseku, který určila veřejnost jako zvlášť nebezpečný ..... bla bla", represe level občané proti sobě. Rušičku má v autě opravdu málokdo, oproti třeba zcela legálnímu Genevu.

IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #47 kdy: 02 Února 2017, 13:46:53 »

Coz o to, rusicku v aute kde kto ma, len je otazka, ci dokaze jammovat aj toto ... :(
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Alex_Wolf

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #48 kdy: 02 Února 2017, 14:07:01 »

Zkuste hledat kamerky, které tam dal někdo, kdo to myslí vážně a dělejte z nich třeba ehm.. pinďoury, kosočtverce apod. :)
Já též, při mé kamerkové invazi v Brně dokázal nechat smazat tipy od lidí, kteří udávali opravdu "rizikové" silnice.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #49 kdy: 02 Února 2017, 14:07:30 »

ALP ano.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #50 kdy: 02 Února 2017, 15:47:38 »

Zkurvysyni zasraný! Zaúkoloval jsem z práce přítelkyni a po chvíli mi od ní přišel screenshot, že prej max. 10 tipů denně... Takže teď už DDoSování snad jen přes nějaký proxy...  >:(
IP zaznamenána

Alex_Wolf

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #51 kdy: 02 Února 2017, 15:55:44 »

Zaúkoloval jsem z práce přítelkyni a po chvíli mi od ní přišel screenshot, že prej max. 10 tipů denně...
Jí to aspoň něco napsalo... :D Já vytvořil takovýho krásnýho, roztomilýho robota v Bystrci a když jsem reloadnul stránku, tak byl pryč... Chudáček. :'(
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #52 kdy: 02 Února 2017, 15:59:16 »

Musíš použít TOR a nechat automaticky měnit IP adresu co chvilku, pak nebudou mít šanci  ;)
IP zaznamenána

rotker

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #53 kdy: 02 Února 2017, 16:25:08 »

Mně tam taky zůstala rovnika ve stromovce a koukal jsem, že se někdo přidal na runway Ruzyně.. též obstála... patrně chápou, že se tam dopravní prostředky pohybují velmi rychle a je jich tam hodně, z toho kouká vejvar.. jen sem zvědavej, zda nebudou remcat, že ty obrovský radary letadel na čumáku, fungují jako rušičky :D
tu Ruzyň jsem přidal já ;)
IP zaznamenána

Vojtasík

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #54 kdy: 02 Února 2017, 17:36:43 »

Nazar. Jsem tu nový a hned se přihlašuji k Ralsku :D
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #55 kdy: 02 Února 2017, 18:02:13 »

Jinak na těch 10 kamer limit je celkem jednoduchej workaround:

"Ošetřili to blbě.

Ta věc jen uloží cookie s číslem a s každým zaslaným tipem inkrementuje o 1. A když dosáhne 10, tak vyhodí chybovou hlášku.

Editoval sem cookie na „-10000000“ a vypadá to, že to běží...než to napočítá do deseti, tak to potrvá"  ;D
IP zaznamenána

Vojtasík

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #56 kdy: 02 Února 2017, 18:06:27 »

Čí práce je současný stav :D Bavím se :D
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #57 kdy: 02 Února 2017, 18:15:15 »

Ježiš, to je totálně zaspamovaný :D :D :D Chci vidět jejich výrazy... co si asi mysleli, že se stane? :D
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #58 kdy: 02 Února 2017, 18:17:44 »

Ježiš, to je totálně zaspamovaný :D :D :D Chci vidět jejich výrazy... co si asi mysleli, že se stane? :D
Prijde admin, promaze jednoduse blbosti, nastoupi pach a zada si tam body, kde chteji merit...ztrata casu

Jinak na těch 10 kamer limit je celkem jednoduchej workaround:
Spis docela slozity, do google chome staci stahnout Remove cookies from site a po kazdem prispevku promaznout... ale jak rikam, i tak je to k nicemu.


Spíš si myslím, že to je jen dojná kráva na peníze, placebo pro ovčany a pomahači stejně budou měřit kde budou chtít.
Super partner (tezko ric co to je) je Skoda, zbytek Pach apod., takze ja bych se soustredil misto klikani na 106, kdo to plati a proc PCR na tom kooperuje.
« Poslední změna: 02 Února 2017, 18:30:50 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #59 kdy: 02 Února 2017, 18:21:44 »

Spíš si myslím, že to je jen dojná kráva na peníze, placebo pro ovčany a pomahači stejně budou měřit kde budou chtít.
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8