30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zábor veřejného prostranství  (Přečteno 4913 krát)

xx99

  • Příspěvků: 30
    • Zobrazit profil
[WIN] Zábor veřejného prostranství
« kdy: 14 Října 2016, 11:16:36 »

U mě se zábor veř. prostranství stal v únoru. Stál jsem na místě, kde s tím více než 5 let nebyl problém. Je to vedle vozovky mírně zvýšená plocha a vedle jsou popelnice se žlutou čárou a od ní jsem stal minimálně jedno auto.

, pak jsem cca za měsíc dostal výzvu k podání vysvětlení na Městké policii, tam jsem použil svého prává nevypovídat, ale odbor životního prostředí mi poslal koncem září příkaz. Na ten jsem napsal odpor a koncem října si mě předvolali k ústnímu jednání.
Na příkazu mě dostali formulace že jsem přestupek spáchal úmyslně a že jsem tam daný den zaparkoval.
Jaká je ted nejlepší taktika?
Díky za radu.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2016, 11:29:57 »

Nejlepší taktika je tvrdit, že jste tam nezaparkoval vy a jsem zvědavej, jak to budou ti šulíni dokazovat.
IP zaznamenána

xx99

  • Příspěvků: 30
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #2 kdy: 14 Října 2016, 11:46:56 »

Díky. To mám v plánu. Jen doufám, že se nebudou snažit na mě hodit odpovědnost jako provozovatele vozidla.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #3 kdy: 14 Října 2016, 11:49:29 »

Nicméně by možná bylo dobré tam vůbec nechodit, zajistit si spis a poslat jen nějaké písemné vyjádření, aby vás tam na něčem neuvařili.
IP zaznamenána

xx99

  • Příspěvků: 30
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor veřejného prostranství
« Odpověď #4 kdy: 26 Ledna 2017, 22:01:45 »

Tak k projednání na úřadě jsem se nedostavil, týden na to mi bylo doručeno, že proti zastavují řízení Výsledek byl tedy pozitivní, díky za podporu :)
IP zaznamenána