30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] THC - zbytkové  (Přečteno 4641 krát)

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
[?] THC - zbytkové
« kdy: 26 Ledna 2017, 04:44:17 »

Předně... sem pravidelnej kuřák trávy a kouřim hodně. Nikdy ne, ale před jízdou.

Nedavno mě zastavila hlídka, všchno v cajku dokud nevytáhli orientační test na drogy. Marihuana... lehce, ale byla tam. Takže na krev a moč + testy orientace a koordinace (jestli to tak můžu nazvat, lékařka byla důkladná). Každou chvíli maj přijít výsledky z laborky a pak pravděpodobně správní řízení.

Naposled sem kouřil cca 14hodin před jízdou, pak  spánek jídlo atp... takže sem byl "čerstvej" a sem si jistej že pod vlivem určitě ne. Ale jako pravidelnej kuřák mam strach že hladina v krvi i přesto bude nad 2ng/ml.

Pokud bude... má cenu se hájit tím že jako pravidelný uživatel mam zkrátka nějakou menší trvalou hladinu v krvi? Nebo si prostě nechat uložit trest...

Každopádně budu informovat jak to pokračuje.

Udělal sem i docela zásadní blbost... test sem ani neviděl a je dost možný že policajt jen zkoušel a já kokot se "přiznal" že den předtim sem si zahulil... Za to bych si nejradši nafackoval. To si uvědomuju až teď, nejsem zvyklej že mě staví cajti no... tak sem byl trochu rozhozenej.

EDIT: doufam ze vam tu nedelam bordel... sem tu novej a nevedel sem kam s tim. Kdyztak me usmernete. Diky ;)
« Poslední změna: 26 Ledna 2017, 04:52:17 od jatonebyl »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #1 kdy: 26 Ledna 2017, 06:50:17 »

Ridicak mas u sebe nebo ho ma policajt?
IP zaznamenána

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #2 kdy: 26 Ledna 2017, 14:01:56 »

Policajt... (priste ho radsi "zapomenu")
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #3 kdy: 26 Ledna 2017, 14:22:43 »

Uz to tady bylo nekolikrat na tema alkohol/trava, zkus pohledat. Zapomenuti ridicaku je v takovychto pripadech bohuzel zakladni vec. Ve zkratce

Pokud bys mel ridicak u sebe a krev jakz takz v pohode, tak se muzes smat a aktivitu musi vyvijet urad a s velkou pravdepodobnosti bys to vyhral.
Pokud ma ridicak u sebe policajt a krev je naprosto v pohode, tak se smeje pro zmenu ten urednik respektive policajt. Na lhutach je schopen to natahovat takovym zpusobem, ze se nakonec casto radeji priznas a ve finale to bude znamenat kratsi dobu bez ridicaku. A i kdybys to vyhral, tak si na nich nic nevezmes.
Pokud krev v pohode neni, tak asi netreba rozebirat...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #4 kdy: 26 Ledna 2017, 14:23:32 »

1. s fizlem se nebavim - vase blbost, a za blbost se plati
2. dokud nemate vysledky nema cenu hadat vysledek, zaver stanovuje znalec (asi by mel zjistovat, jestli jste castym uzivatelem drogy), obecne se bere  >10ng/L tr. cin napr. jinak prestupek(hranice narizenim vlady), pripadne nic
https://www.epravo.cz/top/clanky/prestupek-nebo-trestny-cin-limitni-hodnota-thc-vylucujici-schopnost-ridit-motorove-vozidlo-100685.html
http://www.psychiatriepropraxi.cz/pdfs/psy/2014/03/08.pdf
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #5 kdy: 26 Ledna 2017, 14:23:52 »

To přiznání ke konzumaci den před bylo písemné nebo ústní (nenahrávali fízlové)? Neříkal jste náhodou, že jste si del předtím "zakouřil" (čímž jste myslel cigaretu, doutník, dýmku, vodní dýmku nebo třeba felaci ale určitě ne trávu)?
IP zaznamenána

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #6 kdy: 26 Ledna 2017, 14:33:42 »

přiznání bylo ústní, nic nenahrávali... to by asi šlo okecat ještě...

fu... diky za odkaz :)

Kromě krve brali i moč... Mam strach že v krvi budou hledat jen chlast atp... a přítomnost mařeny zjistí z moči... což ale neni důkaz že jsem řídil pod vlivem. Jenže pokud nezměří tu krev, já nebudu mít nic :(
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #7 kdy: 26 Ledna 2017, 15:00:18 »

Počkejte na výsledky a pak se uvidí..

Ale rozehrané to není moc dobře.. co jsem četl o odbourávání THC.. řešil se tu už podobný případ.. odbourává se déle než si většina lidí myslí..
už jsem to našel.. // Odstraněn odkaz vedoucí do neveřejné části. Číkus
tam jsem psal co jsem dohledal že podle doktorů po marihuaně je nezpůsobilost k řízení 12-24 hodin.. a pravidelný hulič nemůže řídit prakticky vůbec.. resp. mu naměří THC třebas i po týdnu..

Ale jestli přiznání bylo nějak včera jsem zahulil bez konkrétní doby tak se z toho asi dá vyzout.. jestli kontrola nebyla brzy po půlnoci..

Ale počkejte na ty výsledky a pak se uvidí..
« Poslední změna: 30 Ledna 2017, 12:51:10 od Číkus »
IP zaznamenána

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #8 kdy: 26 Ledna 2017, 15:17:42 »

jj díky hoši za pomoc :)

až budu vědět víc dám vědět

(edit: téma v odkazu se mi nezobrazí... nevadí pohledám na netu co pude a uvidim, nevypadá to ale dobře, hulim dost takže něco málo tam asi bude... no snad to uhraju jen na přestupek a půl roku v čistírně, doufám...)
« Poslední změna: 26 Ledna 2017, 15:21:36 od jatonebyl »
IP zaznamenána

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #9 kdy: 31 Ledna 2017, 15:17:34 »

Tak přišlo oznámení a myslel že mě trefí  >:(

Po obdržení výsledku z testů orientačního imunochemického záchytu návykové látky v odebraném vzorku moči bude policie ČR ještě konzultovat s okresním státním zastupitelstvím v ***, ohledně možného překvalifikování věci na přečin ohrožení pod vlivem návykové látky...

To jako ty buzny nebudou měřit krev na to jaký tam sou hodnoty? Ale jen moč? Z moči přece nezjistí jestli jsem byl pod vlivem když sem řídil (v době zadržení). Mam ještě pár dnů abych se k tomu vyjádřil... můžu tohle nějak napadnout? Přece mi nemůžou uložit trest na základě nějakýho ORIENTAČNÍHO záchytu z moči, ne?

Ještě je tam věta, že správní orgán usoudil že není nezbytné, aby se ve věci konalo ústní jednání.

Prosím, to znamená co?
« Poslední změna: 31 Ledna 2017, 15:33:33 od jatonebyl »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #10 kdy: 31 Ledna 2017, 16:24:47 »

Tak přišlo oznámení a myslel že mě trefí  >:(

Po obdržení výsledku z testů orientačního imunochemického záchytu návykové látky v odebraném vzorku moči bude policie ČR ještě konzultovat s okresním státním zastupitelstvím v ***, ohledně možného překvalifikování věci na přečin ohrožení pod vlivem návykové látky...

To jako ty buzny nebudou měřit krev na to jaký tam sou hodnoty? Ale jen moč? Z moči přece nezjistí jestli jsem byl pod vlivem když sem řídil (v době zadržení). Mam ještě pár dnů abych se k tomu vyjádřil... můžu tohle nějak napadnout? Přece mi nemůžou uložit trest na základě nějakýho ORIENTAČNÍHO záchytu z moči, ne?

Ještě je tam věta, že správní orgán usoudil že není nezbytné, aby se ve věci konalo ústní jednání.

Prosím, to znamená co?
Uz mate spis a vysledky testu? - kristalova koule na Vas spis mi nefunguje... a nikde ho tu nevidim.
Moc patri mezi nejmene presne metody, patrne tim budou chtit odhadnout, kdy jste pozil a kolik a spojit to s krvi a slinami(jen muj tip).
« Poslední změna: 31 Ledna 2017, 16:41:57 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #11 kdy: 31 Ledna 2017, 16:42:29 »

Prosím, to znamená co?

Asi to znamená že v moči naměřili hodně.. a řeší jestli z toho udělat trestný čin..

Mam ještě pár dnů abych se k tomu vyjádřil...

Vyjádřil k čemu?

Zásadní teď bude získat výsledky vyšetření..
IP zaznamenána

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #12 kdy: 31 Ledna 2017, 18:51:50 »

vysledky testu jeste nemam, přišlo zatim jen oznameni o zadrzeni ridicaku... vysledky by mi mely poslat automaticky, nebo o ne musim nejak zadat?

par dni jen abych se vyjadril k tomuhle oznameni, kde je napsany ze se budou rozhodovat na zaklade ORIENTACNIHO nalezu z moci. Spis tu zadny zalozeny nemam...

"to znamená co" byla otazka na vetu ze spravni organ usoudil ze neni treba aby se konalo ustni jednani. Jaky jednani, o cem... nerozumim.
« Poslední změna: 31 Ledna 2017, 18:53:45 od jatonebyl »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #13 kdy: 31 Ledna 2017, 19:28:57 »

Organ usoudil - ma vse, aby rozhodnul (patrne o Vas, bez Vas a nebude se Vam to libit), protoze jste  nezajistil spis, nevime proc - z nej treba vyplyne, ze je treba sehnat advokata, pokud nechcete nucenou pauzu od speka.

Jak vytahnout z organa spis najdete na foru, vyhledavani tu funguje - heslovite: nastudovat forum, nahravat, zazadat o spis, nic nepodepisovat, nic nerikat, zajistit kopii spisu -pokud to nezvladnete, poslete posla s plnou moci.

THC veci se tu resily, vyhledavani funguje, co Vam hrozi tam najdete, zbytecne se opakovat  -   THC pohodare uz beru s klidem jim vlastnim...
« Poslední změna: 31 Ledna 2017, 19:40:17 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jatonebyl

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:THC - zbytkové
« Odpověď #14 kdy: 31 Ledna 2017, 20:28:07 »

Na to nebyl cas (vyzadat spis)... nemuzu si dovolit prijit jeste o praci, dlouho sem marodil s pracovnim urazem a proste me ted nepusti. Asi nekoho budu muset poverit...

A ano hledani funguje, naslo krome meho jen dve vlakna kde sem se ale nic noveho nedozvedel (hledani sem zkusil driv nez sem vubec zalozil to svy vlakno)... asi to mate nekde poschovavany :D A co hrozi taky vim. Spis mi jde o tu jejich metodiku mereni a na zaklade ceho co budou dokazovat... totiz me napadlo, ze podat vyjadreni uz k tomuhle oznameni by nebylo od veci... ve smyslu ze odmitam aby skutek byl posuzovan na zaklade ORIENTACNIHO zachytu v moci. Bude to mit nakou vahu treba aspon pozdeji u soudu?

To ze budu muset zaplatit nakyho pravnika s tim uz tak trochu pocitam po tom co bylo v tomhle oznameni. Vazne si nenecham udelit nejakej postih na zaklade ORIENTACNIHO testu, to ani nahodou!

Jinak diky (ikdyz nic novyho)
« Poslední změna: 31 Ledna 2017, 20:29:48 od jatonebyl »
IP zaznamenána