30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Prepis vozidla "z 1/2 na dalku" elektronicky  (Přečteno 4443 krát)

mhi

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
[WIN] Prepis vozidla "z 1/2 na dalku" elektronicky
« kdy: 20 Ledna 2017, 12:02:48 »

Neni to prestupkova vec, ale treba se to bude nekomu hodit. Koupil jsem motorku a chtel s tim mit co nejmene starosti, v den koupe na urade neuradovali. Takze jsme s majitelkou podepsali kupni smlouvu, ja si moto odvezl. Ji jsem nechal TP a ORV. Evidencku uz mela zarizenou (to bych ale mohl klidne udelat ja).

E-mailem s elektronickym podpisem (kval. certifikat) jsem na prislusny urad poslal:

- pruvodni dopis kde jsem vysvetlil, ze majitelka se osobne stavi pripojit se k me zadosti a prevzit novy ORV a TP, el. podepsane
- zadost-formular o zmenu vlastnika, el. podepsana
- plnou moc na majitelku aby mohla prevzit doklady, el. podepsana
- povinne ruceni-zel. kartu

Puvodni majitelka tam dle dohody dosla a urednik resici tuto situaci poprve v zivote byl zjevne vykolejen a nechtel prepis provest. Vse si ale nechal, ze to prokonzultuje, dalsi den prepis provedl, majitelka vyzvedla a posle postou.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána