30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidiči v zónách autům překrývají poznávací značky. Mohou přijít o řidičák  (Přečteno 5063 krát)

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

http://praha.idnes.cz/skryte-rz-v-parkovacich-zonach-dz9-/praha-zpravy.aspx?c=A170117_111237_praha-zpravy_rsr


Bububu článek o tom, že za nečitelnou značku člověk může přijít o řidičák  :D . Je jasný, že než pojedu, atk to sundám, ale strach to v lidích zase vyvolá a účel splněn.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Když už chtěj manažeři z Eltoda lhát přes média tak ať si aspoň doplněj vzdělání, takhle ze sebe dělaj větší idioty než už jsou. Odkdy platí odtah vozidla vlastník vozidla?
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Po přečtení diskuze pod článkem mě alespoň trochu potěšilo, že lidi nejsou zas až tak úplně blbí a na tohle PR Eltoda tak snadno neskočí.
IP zaznamenána

RaawYeezus

  • Příspěvků: 96
    • Zobrazit profil

Podezření z deliktu opravdu uz jen čekám na objektivní odpovědnost provozovatele vozidla za překrytou SPZ.



Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Co takhle na ebay pořídit značky z jiné země EU (třeba litva) a ty si při parkování hodit na auto? Eltodo si to nafotí a na magistrátu, než jim dojde která bje, člověk už je v trapu. Nebo se zahraniční auta v zóně řeší individuál?Ještě lépe plate flipper, ale to už je investice vyšší a mám pocit, že plate flipper asi bude přitahovat pozornost, jelikož, je to větší, než normílní rámeček...
IP zaznamenána

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil

Co takhle na ebay pořídit značky z jiné země EU (třeba litva) a ty si při parkování hodit na auto? Eltodo si to nafotí a na magistrátu, než jim dojde která bje, člověk už je v trapu. Nebo se zahraniční auta v zóně řeší individuál?Ještě lépe plate flipper, ale to už je investice vyšší a mám pocit, že plate flipper asi bude přitahovat pozornost, jelikož, je to větší, než normílní rámeček...

Obavam se ze kdyby se to moc rozmohlo, Eltodo zacne zhusta volat 'zedniky', kteri zacnou nasazovat odtahy ...
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Co takhle na ebay pořídit značky z jiné země EU (třeba litva) a ty si při parkování hodit na auto? Eltodo si to nafotí a na magistrátu, než jim dojde která bje, člověk už je v trapu. Nebo se zahraniční auta v zóně řeší individuál?Ještě lépe plate flipper, ale to už je investice vyšší a mám pocit, že plate flipper asi bude přitahovat pozornost, jelikož, je to větší, než normílní rámeček...

Obavam se ze kdyby se to moc rozmohlo, Eltodo zacne zhusta volat 'zedniky', kteri zacnou nasazovat odtahy ...

Ještě vyšší level by byl zjistit si SPZ auta, které v zoně stojí legálně a je stejného typu a stejné barvy jako rebelem vlastněné vozidlo. Tu SPZ si nechat vyrobit (firem je spousta) a pak na ní parkovat ;D ;D
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

V diskusi mel nekdo docela sikovny napad: nahlasit tenhle clanek tomu novemu uzasnemu utvaru pro boj s dezinformacemi. Tusite nekdo, jestli uz to funguje? Googleni se mi nejak uplne nedari :)
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Já jen doufám, že se tetnto automatický systém rozšíří. Moc se mi líbí...  ;D

BTW: Nemá někdo zájem o ústecký SPZ? Mám jednu sadu, nevím kde jsem jí vzal  ;D  ;D
IP zaznamenána