30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu  (Přečteno 5158 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/426437-policista-bude-muset-za-srazeni-motorkare-pri-honicce-k-soudu.html

..... tak jsem zvědav, jestli ten PČR zkurvenec dostane taky aspoň podmínku.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2017, 20:18:43 »

Nejhorší je že ten zmrd co řídil fízl auto je asi pořád ve službě, udělat to normální člověk tak je hned ve vazbě. Psychotesty u fízlů asi nejsou dostatečný když tam můžou pracovat lidi co jsou schopný narvat motorkáře na sloup, místo toho aby byly rádi že to přežil tak si jdou ještě bouchnout, týpek měl štěstí že to bylo pod kamerama.

Je to ukázka stavu fízlů která se od dob komunismu vlastně vůbec nezměnila, jdou do práce s tím že rozdají pokuty, někoho seberou a možná si i bouchnou a ještě si při tom myslí že tímto pomáhají.


IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #2 kdy: 14 Ledna 2017, 21:25:49 »

Nejhorší je že ten zmrd co řídil fízl auto je asi pořád ve službě, udělat to normální člověk tak je hned ve vazbě. Psychotesty u fízlů asi nejsou dostatečný když tam můžou pracovat lidi co jsou schopný narvat motorkáře na sloup, místo toho aby byly rádi že to přežil tak si jdou ještě bouchnout, týpek měl štěstí že to bylo pod kamerama.

Je to ukázka stavu fízlů která se od dob komunismu vlastně vůbec nezměnila, jdou do práce s tím že rozdají pokuty, někoho seberou a možná si i bouchnou a ještě si při tom myslí že tímto pomáhají.

Kdyby tam nebyla kamera, fízlům by ten pokus o vraždu prošel a potrestaný by byl jen ten sražený a zbitý motocyklista.
A ano, je mi k zblití při pomyšlení, že ten fízl, co řídil, patrně stále řídí dál. Tedy aspoň jsem se nedočetl, že by byl mimo službu. Osobně mi to, co udělal, přijde minimálně stejně zhovadilé, jako co udělal Roman Janoušek. Ten byl ale ožralej a sjetej, fízl byl patrně zcela střízlivej magor a tím je to horší...


IP zaznamenána

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #3 kdy: 14 Ledna 2017, 21:34:38 »

Z článku:

Citace
Navíc po bouračce spolujezdec z policejního vozu vystoupil, do ležícího Čapka kopl a uhodil ho dvakrát pěstí do obličeje. Za to bývalý policista skončil před soudem, odkud odešel s dvouletou podmínkou a zákazem činnosti v bezpečnostních sborech na pět let.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #4 kdy: 14 Ledna 2017, 22:30:07 »

Z článku:

Citace
Navíc po bouračce spolujezdec z policejního vozu vystoupil, do ležícího Čapka kopl a uhodil ho dvakrát pěstí do obličeje. Za to bývalý policista skončil před soudem, odkud odešel s dvouletou podmínkou a zákazem činnosti v bezpečnostních sborech na pět let.

Ano, spolujezdec, ne řidič.
IP zaznamenána

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #5 kdy: 14 Ledna 2017, 23:05:40 »

aha, to jsem přehlídnul...

by mne zajímalo, jak by to skončilo, kdyby tam nebyly ty kamery... :(
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #6 kdy: 14 Ledna 2017, 23:19:20 »

Nic se nestalo, ještě je motorkář zmlátil, lže a pyrát patří za mříže. Policisté by se poplácali po zádech, udělili si metály a odměny. Však víte jak se chovají policajti, nelžou, nemají za cíl rozdat nejvíce pokut, pomáhají a chrání.
« Poslední změna: 14 Ledna 2017, 23:21:08 od paty »
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #7 kdy: 17 Ledna 2017, 15:39:49 »

Ten dement, nejenom, ze narval toho chudaka na sloup, ale ten DEBIL tak cinil natolik zamerne, ze sejmout ho, melo prednost pred vlastni bezpecnosti. On to do toho sloupu take narval a to jenom proto, aby ho stihnul sejmout. To mi prijde hodne na psychiatra.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #8 kdy: 17 Ledna 2017, 17:35:08 »

To mi prijde hodne na psychiatra.

Bohužel, v republice máme mnohonásobně více policistů než psychiatrů.....takže to neprojde :)
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #9 kdy: 17 Ledna 2017, 17:52:20 »

Jo uz jsem si vzpomnel, co mi to cele video pripomina. Carmageddon ...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Policista bude muset za sražení motorkáře při honičce k soudu
« Odpověď #10 kdy: 17 Ledna 2017, 18:03:22 »

To mi prijde hodne na psychiatra.

Bohužel, v republice máme mnohonásobně více policistů než psychiatrů.....takže to neprojde :)

To nepochybně. Docela by mě zajímalo, zda existuje kamerovej záznam z toho fízlího auta a co si tam ti dva kriplové během "stíhání" a pokusu o vraždu povídali.
IP zaznamenána