30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Nezaviněná nehoda  (Přečteno 39331 krát)

Alias

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Nezaviněná nehoda
« Odpověď #45 kdy: 22 Května 2017, 16:03:40 »

Skvele, dekuji za rychlou odpoved. Prodleva mezi orvnim a druhym merenim je sice par vterin od 5 minute prestavky, ale pouziji to. Omlouvam se spatnou cestinu. Vul jsem si to po sobe neprecetl. A posledni dotaz. Zridil jsem si datavou schranku, v dobe po doruceni predvolani. Takze pokud prijde vysledek setreni (at uz bude jakekoliv) pripadne neco jineho a budou odeslany pisemne na adresu, kde bylo zaslano predvolani, muzu to ignorovat a vlastne to neresit, protoze jak jsem se tady dozvedel urad je povinny vse posilat DS? Coz vse. Diky moc.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Nezaviněná nehoda
« Odpověď #46 kdy: 22 Května 2017, 16:32:42 »

je to tak.
IP zaznamenána

Alias

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Nezaviněná nehoda
« Odpověď #47 kdy: 25 Května 2017, 12:41:19 »

Má nějakou váhu úřední záznam? Takto odfláknutou práci jsem tedy nečekal. (chybí datum, čas, zda se je o dopravní nehodu, druh vozidla, zaškrtnutý pouze dechový analyzátor  ......)

http://imgWorld.cz/s3/n6sp9CuVIv.jpg
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Nezaviněná nehoda
« Odpověď #48 kdy: 25 Května 2017, 19:01:47 »

Nemá být náhodou mezi měřeními 15 minut?  :o
IP zaznamenána

Alias

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Nezaviněná nehoda
« Odpověď #49 kdy: 25 Května 2017, 19:42:04 »

Ano v navodu jsem se o tom take docetl, je-li vysledek na alkohol pozitivni, doporucuje se druhe mereni privest za 15 minut.. Ale vic me prekvapuje vyplneny zaznam..
IP zaznamenána