30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: D8 - Tok předstírá, že bude dálnice otevřena, dálnice není dále bezpečná...  (Přečteno 5109 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Zatím nejlepší rozhovor do detailu, co jsem k problému slyšel... z ŘSD nidko nedorazil, takže to má úrověň.

10 mld. stavba + 1,5 mld. opravy a další budou, už víte, proč jsou třeba Vaše pokuty?

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1965957-otevrit-d8-je-hra-na-potemkinovu-vesnici-razitko-bychom-na-ted-nedali-shodli-se
« Poslední změna: 28 Listopadu 2016, 08:37:34 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

FOTO, VIDEO: Projeďte se s námi jako první po nedokončené dálnici D8
http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/foto-video-projedte-se-s-nami-jako-prvni-po-nedokoncene-dalnici-d8-20161206.html

Dálnice se řidičům otevře v sobotu 17. prosince. Přestřižení pásky by se mělo konat v 620 metrů dlouhém tunelu Radejčín. Přijít může každý. „Stavebně máme prakticky úplně hotovo. Troufám si říct, že máme dokonce možná i několik dnů rezervu," tvrdí Rýdl.

To je ale vážně kolosální hovado...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Honzík Rýdlů zase dnes perlil v Reportéřích ČT, po normálních otázkách které ale neměl předem připravené z toho byl úplně v koncích  :D

"Ukončujeme natáčení"
"Jste na stavbě, já rozhoduji, končíme"
"Odteď si nepřeji aby jste mě natáčeli"

Opravdu neuvěřitelné

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/216452801240042/
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Primy prenos otevreni dalnice.

Babis: Vy furt hledate problemy, zadny nejsou, dalnice je otevrena, jezdime, jsou vanoce, lidi se tesej. Nebudte negativni, zadny ale neni. Tam jsou media, vsechno negativni delaj. Budte pozitivni.

Za jeho zady nechybi ve sve zlute bundicce samozrejme Honza Rydl.

Prehlidka lzi a absolutni arogance, kdo je schopen se v sobotu dopoledne dobrovolne ucastnit takovy akce? Pouze dusevne chory jedinec a volic ANO, ktery za koblihu nebo gulas na dalnici mu da hlas.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Tak schválně kdy to celý ujede kór až tam začnou vibrovat kamiony :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

No já osobně se tomu úseku budu vyhýbat, nerad bych tam skončil pod hromadou hlíny  :D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Já bych to asi i risknul, akorát holt pojedu tak rychle abych tomu dyžtak ujel :D

Šak co, nejdřív tam asi pojedu zasejc až tak v březnu na CeBIT 8)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána