30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zapomenuté doklady  (Přečteno 4230 krát)

SL

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Zapomenuté doklady
« kdy: 06 Listopadu 2016, 02:06:29 »

Hezký večer,

jednoho krásného dne jsem byl v restauraci a při placení jsem si zapomněl peněženku na stole a odešel jsem, 5 minut na to mě zastavila PČR a doklady jsem samozřejmě nemohl předložit protože jsem je neměl u sebe a odmítl zaplatit 500 Kč pokutu neboť jsem neměl peněženku, nebyl jsem poučen ani mi nebylo umožněno se vyjádřit na místě ani mi nebylo možné papír podepsat - nic na místě nevyplňovali a bylo mi sděleno, že to není jejich povinnost ať se starám o svoje doklady a neseru se jim do práce, samozřejmě při kontrole vyskákalo 5 opiček z auta a dávali mi těžký kouře od otázek na soukromý život - záznam v rejstříku (podmínka už 2 roky po zahlazení) až po narážky na značku vozidla, naschvál mě nechali vyskládat veškerý obsah v kufru abych jim ukázal posranej sprej na defekt pneu a vše okolo, následně jsem čekal asi 10 minut než jejich kolegové přijdou z nákupu a dokouří cigaretku - jelikož jsem byl opřený o kufr tak mě policista prý opětovně vyzval a začal dělat problémy s neuposlechnutím výzvy, ať jdu metr od vozidla ať si může vyfotit vozidlo včetně SPZ, no prostě buzeranti hadr.

Vyzvedl jsem si dopis od magistrátu který mě vyzývá -> http://www.imagehosting.cz/images/vyzvapqp.jpg

už jenom z principu jim nechci zaplatit ani korunu.

vozidlo na IČ / FO - já řidič i majitel/provozovatel.

díky!

IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté doklady
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2016, 02:45:27 »

Máte video/audio z dané šikany?
IP zaznamenána

SL

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté doklady
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopadu 2016, 03:15:32 »

Mobil zůstal v restauraci také, tvrzení proti tvrzení.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté doklady
« Odpověď #3 kdy: 07 Listopadu 2016, 10:07:55 »

A podle čeho vás při té kontrole identifikovali?? Nedalo by se to uhrát na to, že jste to nebyl vy, ale osoba blízká, která měla vozidlo zapůjčené?? Mají vás pachové na fotkách??
IP zaznamenána

SL

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté doklady
« Odpověď #4 kdy: 08 Listopadu 2016, 23:39:25 »

No podle příjmení a data narození, jo fotili si mě včetně auta, protože byly MEGAdůležitý - jak kdybych vyloupil banku ... nicméně kolega na mě zapomněl a neskočil mi pro spis, takže zvažuji jestli je dobré abych tam chodil já, pokud budu na fotce :D

V tomto týdnu se mám dostavit.
IP zaznamenána

SL

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté doklady
« Odpověď #5 kdy: 14 Listopadu 2016, 00:52:05 »

nějaké nápady jak to u správka shodit?
IP zaznamenána