30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie využívá k zastavování vozidel civilisty  (Přečteno 4068 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« kdy: 07 Října 2016, 12:20:17 »

http://ostrava.idnes.cz/video-honicky-cestu-zatarasil-kamion-na-pokyn-policie-pf7-/ostrava-zpravy.aspx?c=A161007_095725_ostrava-zpravy_woj&setver=full

Byt na miste ridice kamionu tak se jim vysmeju a jedu dal, chtel bych videt zamestnavatele toho ridice kamionu jak by se tvaril na to kdyby to ten bavorak do nej narval a on s tim kamionem nemohl dal jet.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #1 kdy: 07 Října 2016, 13:18:42 »

Takhle vytvorili preci fizlove zataras z civilnich aut kdyz chytali toho kluka co doma vzal tatovi Audinu, dojel 300km bez problemu po dalnici z Prahy nekam za Brno, otocil se a jel zpatky. Mezitim ho otec udal fizlum, ti ho nasli nekde na zpatecni ceste, zacali provadet honeni a pak pred nim zastavili provoz na dalnici a do tech zastavenejch aut ho zezadu nahnali. Kluk uhorel, kdyz to zkousel projet odstavnym pruhem a nejaky nezucastneny clovek skoncil tezce zraneny v nemocnici. Pomahat a chranit.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #2 kdy: 07 Října 2016, 13:25:11 »

Hlavne ze se za miliony nakoupily zastavovaci pasy. Ale ty se asi v policejnich passatech nevozej.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #3 kdy: 07 Října 2016, 13:35:37 »

Taky jsem si vzpomněl na to co píše pizl.. jak se kluk jel projet taťky Audinou a policajti si na dálnici udělali z civilistů živé štíty..
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #4 kdy: 07 Října 2016, 13:38:23 »

IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

IDAQ

  • Příspěvků: 24
  • I Don't Answer Questions
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #5 kdy: 07 Října 2016, 18:31:40 »

Jako by nestačilo, že jim každý měsíc buzerování a nic nedělání hradíme z našich platů a ještě jim k tomu budem suplovat práci ne? Kamioňáka nechápu  :x
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #6 kdy: 07 Října 2016, 18:47:13 »

„Policisté oba muže vytáhli z vozidla, přiložili jim pouta a převezli je na policejní služebnu,“
:D
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #7 kdy: 07 Října 2016, 18:52:40 »

Tak jsem se podíval i na video a přijde mi že poláci takhle jezdí běžně, možná si ani nevšimli že je někdo honí...

a btw "Ve chvíli, kdy už neměl kam ujet, začal přidávat plyn a směřoval na zasahujícího policistu" - vidí to v tom videu někdo? Já jaksi ne.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Policie využívá k zastavování vozidel civilisty
« Odpověď #8 kdy: 08 Října 2016, 08:58:17 »

Ono by stačilo kdyby to udělal v pondělí ráno, to by mu nikdo neuhnul jelikož všichni za volantem ještě spí a rozstřelil by se hned na  začátku.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.