30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mohu něco očekávat?  (Přečteno 6144 krát)

S.M-A-RT

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Mohu něco očekávat?
« kdy: 17 Listopadu 2013, 23:42:13 »

Zdravím,
při dnešním průjezdu Osekem, jsem minul dvě dle mého informační tabule o omezení rychlosti (ty co při překročení rychlosti rozsvítí velkou padesátku), protože se mi na prdel lepil nějakej frajírek, jel sem rychleji ale v rámci možností (kolem 60-65kmh), nicméně u druhé tabule už jsem to nestihl dobrzdit což jsem stejně považoval za nepodstatné a projel jsem asi 57 (dle toho čísílka co se mi podařilo přečíst), o to víc však bylo moje překvapení, že ta potvora si mě vyblejskla.

Tak mě tedy zajímá, jestli tahle věcička je legitimní měřící zařízení a jestli můžu očekávat dopis?

Zde:
Mapa
« Poslední změna: 17 Listopadu 2013, 23:49:21 od S.M-A-RT »
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Mohu něco očekávat?
« Odpověď #1 kdy: 18 Listopadu 2013, 08:35:17 »

Legitimní to je, pokud se jedná o certifikované zařízení nainstalované v souladu se všemi předpisy, má to povolení atd., o čemž asi nemá smysl pochybovat.
Ale při překročení do 10 km/hod. obvykle nic nechodí. Důvody jsou kapacitní - to už by systém úplně zkolaboval, protože by museli řešit polovinu všech projíždějících aut.
IP zaznamenána

S.M-A-RT

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Mohu něco očekávat?
« Odpověď #2 kdy: 24 Dubna 2014, 13:10:04 »

Jen pro informaci. Do dnes nic nepřišlo a co jsem po tom pátral, tak ve skutečnosti většína desek fotoaparát nemá. Pouze zábleskové LEDky, které mají v řidiči evokovat právě vyfocení (tím neříkám, že některé nemůžou fotit, ale hlavní efekt má být psychický).  :)
IP zaznamenána