30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: vyhrožování při sundávání botičky  (Přečteno 9206 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
vyhrožování při sundávání botičky
« kdy: 18 Září 2016, 11:45:12 »

Při zavolání OP ,aby sundali botu z auta po mne chtěli doklad totožnosti ( nestačil jim ŘP) .Ten jsem u sebe neměl, tak řekli, že se musí zavolat statní policie ke ztotožnění.. O.K. Vzhledem k tomu, že jsem neměl moc času, tak jsem chtěl zavolat kolegovi,aby mi z kanceláže doklad dovezl.. Volám a jsem cca 20m od auta , když ke mne přiskočí opičák a řve na mne: jménem zákona stůjte. Koukám na něj co mu jako je a říkám co blbne..On, že ať se okmažitě vrátím k vozidlu. Říkám mu , že jen telefonuju a mlžu si chodit kde chci a on mne nemá právo omezovat.. Nalepil se mi na ksicht a řval na mne znovu : jménem zíkona stůjte a vratte se k vozidlu jinak použiju donucovacích prostředků.. Tak mu říkám, že at na mne zkusí sáhnout a bude mít okamžitě žalobu na bezdůvodné napadení a omezování osobní svobody..Tak se trochu lekl a řekl at nikam nechodim.. Rikam mu ,kam bych asi tak chodil když potřebuju odjet a čekám na ty cajty až mne ztotožní.. Navíc je tam pořád auto s botou..
Tak nevím ,ale on by mne snad byl schopen zmlátit kdybych šel kus dál a nereagoval na něj.. A to jen kvůli botě na autě.  Je tohle normální???
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #1 kdy: 18 Září 2016, 12:01:25 »

Nebylo to náhodou v Praze?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2016, 12:11:14 »

Nebylo to náhodou v Brně?



Aneb ty městské opice jsou stejně tak tupé, jako agresivní – zcela kdekoliv stejně…   >:(
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #3 kdy: 18 Září 2016, 12:52:14 »

Mestapo Brno :-)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #4 kdy: 18 Září 2016, 15:47:00 »

Jó, v Brně dokážou být hodně výživní!
A agresivní a obzvláště tupí…
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #5 kdy: 18 Září 2016, 18:30:25 »

@ViktorN Njn, Brno zase vyhrálo nad Prahou :D

@sennheiser k vašemu dotazu - jestli je to normální si netroufám posuzovat, ale v podstatě jste neuposlechl jeho výzvy (jménem zákona), to pak následná reakce bývá ostřejší. Máme jen popis situace od vás, strážník by to možná (určitě) popsal jinak, ale pokud nemáte video, nemáte nic.

To s tím ztotožněním - oni to můžou udělat, protože můžou mít podezření že jste to zabotičkované auto přišel nebohému majiteli ukradnout. Jestli je to opravdu podezření nebo jen buzerace že se nedostavil ovce připraven zaplatit nechám na vašem posouzení...
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #6 kdy: 18 Září 2016, 18:45:29 »

Video si natáčeli opičáci.. Každopádně je zajímavý, že jim na ztotožnění nestačí ŘP.
Já myslel, že hláška jménem zákona se používá jen při nějakém závažném přestupku a nebo trestném činu ( útěky s kradenými věcmi, vraždy, ujiždění autem apod) .Opravdu nevidím jediný důvod proč na mne takto " útočili" když jsem je sám zavolal, aby mi sundali botu.

IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:vyhrožování při sundávání botičky
« Odpověď #7 kdy: 18 Září 2016, 19:23:13 »

PJ: tu výzvu by neobhájili. I když takový odbor dopravněsprávních činností už v Brně dokázal i nemožnější věci! :-)

sennheiser: pokud půjdete do správka, požadujte videozáznam. Vsadil bych i své slušně prošmajdané botky, že záznam se z technických důvodů neuložil/poškodil. S tím už mám své zkušenosti… :-) Pokud městapo získá pocit, že by záznam mohl svědčit proti nim, zajistí jeho neexistenci. Mám podobnou zkušenost. Taky „neuposlechnutí výzvy a dokonce pokus o útok na úřední osobu“ (kdy městapák se mne svým tělem snažil zatlačit do svého městapáckého auta a řval u toho, že na něj útočím. Já mezitím ale zavolal PČR a ti už ho usměrnili). Nechali to zbaběle promlčet v okamžiku, když už to v odvolačce zaujalo Kraj a kdy městapo prohlásilo, že záznam „se neuložil“…
Chátra zbabělá a prohnilá…

Ještě není od věci je recipročně „jménem zákona“ vyzvat, aby okamžitě ustoupili od svého protiprávního jednání a aby přestali porušovat zákon. :-)
IP zaznamenána