30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní vysírání  (Přečteno 23807 krát)

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Policejní vysírání
« kdy: 06 Listopadu 2013, 00:03:45 »

chtěl bych se zeptat, kam psát - jestli teda vůbec - zkušenosti jednoho typu. Případně jestli by nestálo za to udělat pro to sekci/téma. Třeba "Vysírání".

Jde o to, že mám osobně X zážitků kdy to na mě opičácí nebo pachové zkoušeli, více či méně vysírali, ale pak z toho nic nebylo. Myslím, že takových nás bude většina. Mohlo by tak být přínosné, vědět o těchto "metodách" i od ostatních a neleknout se vlka nic.

V podstatě to není ani ukončený případ, protože vlastně nenastal, a ani to není do poradny, protože rada není třeba. Spíše předání zkušeností a vyventilování se...
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2013, 13:18:26 »

chtěl bych se zeptat, kam psát - jestli teda vůbec - zkušenosti jednoho typu. Případně jestli by nestálo za to udělat pro to sekci/téma. Třeba "Vysírání".

Jde o to, že mám osobně X zážitků kdy to na mě opičácí nebo pachové zkoušeli, více či méně vysírali, ale pak z toho nic nebylo. Myslím, že takových nás bude většina. Mohlo by tak být přínosné, vědět o těchto "metodách" i od ostatních a neleknout se vlka nic.

V podstatě to není ani ukončený případ, protože vlastně nenastal, a ani to není do poradny, protože rada není třeba. Spíše předání zkušeností a vyventilování se...

Rozumím tomu. Jdu to založit.
IP zaznamenána

HOHO

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #2 kdy: 06 Listopadu 2013, 18:31:32 »

Príma, tak když jsem si začal, tak sem napíšu pár vysírek, co si vybavuju zpětně...

Vysírka No.1:
odtah vozidla Karlovy Vary při příležitosti filmového festivalu. Vozidlo odtaženo. Inu, vzal jsem si ve městě kde jsem byl poprvé taxík ať mě veme na parkplatz. Tam byl zmrd - jak jinak - zaplatil jsem výpalný a dožadoval se odjezdu. A zde začla story. Zmrd odmítl otevřít bránu, že jako musim počkat na Městapo. Tak mu říkám (samozřejmě slušně) že leda hovno, ať si mě obešlou jestli beze mě nemůžou být a že mi zadržuje vozidlo. Von že musim počkat na Městapo. Volám právníka, jsem ujištěn že jde o trestný čin ze strany zmrda, což mu tlumočím. Zmrd odchází a dál mne ignoruje. Stojím teda sám s klíčema na zamčeným place a nikde nikdo.

Volám PaCH, říkám co se děje. Je to už pár let, nevybavuji si přesně, nicméně to odmítají řešit ať si zavolám na Městapo. Jsem nasranej do bodu varu, potřebuju odjet a nejsem ve Varech sám. Upřímně se mi nechce odjet vlakem a pak to řešit půl roku přes soud, takže mi nezbývá než čekat na Městapo. Přijíždí ja nevím asi po půl hodině. Zmrd a zmrdka, a že jako platit pane. Leda hovno. Takže další dohady. Vypisují prohlášení že odmítám zaplatit, ať to podepíšu. No leda hovno. Nakonec cituji zákon a pod výhružkou že to tu fakt nechám a zažaluju je fakt všechny mi zmrdi otevíraj bránu a jsem propuštěn. Zabil jsem jsem tím asi hodinu a půl a ta bezbrannost mě fakt nasrala.

Vysírka No.2:
Jedu v noci v Praze, zcela v poklidu, proti mě PaCH. Vidím, že se otáčejí, dohánějí mě a pouští diskotéku. Tak stavím, silniční pane kontrola vole. Doklady mám OK, takže jako jestli vím proč mě zastavili. Říkám to byste mi měl spíš říct vy. Prej "Tak kolik ste tam měl, když se budeme bavit takhle na rovinu?" LOL. Odpovídám slušně, ať se nezlobí, že k tomu se nebudu vyjadřovat. No prej jako jsem jel 80 na 50. Říkám, a to víte jak? A teď se podržte cituji přesně "my jsme vás museli dohnat, a měli tam 80. Tady kolegyně mi to dosvědčí". Na to jsem se rozesmál, a že ať se nezlobí, a pošle to dál, že nesouhlasím. Odešel, vrátil se, zezadu mi hodil doklady do auta, řekl "příště, až potkáte někoho s bradavicí tak takový štěstí mít nebudete" a odjel.

Tak to by bylo pro začátek, jestli se to tu chytne tak ještě mám nějaký záložní storky :)

EDIT: překlep a vybavení si situace přesněji
« Poslední změna: 06 Listopadu 2013, 23:51:28 od HOHO »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #3 kdy: 06 Listopadu 2013, 20:43:57 »

« Poslední změna: 07 Listopadu 2013, 16:09:58 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

1ac0

  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #5 kdy: 23 Prosince 2013, 21:06:06 »

typicke policajne vysieranie je "nezaplatite na mieste tak vam nedame dolu papucu z auta".... a na vrch k tomu "poplatok za to ze sme vam to dali dolu budete musiet zaplatit tak ci tak".
IP zaznamenána

Luky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #6 kdy: 13 Ledna 2014, 20:14:20 »

typicke policajne vysieranie je "nezaplatite na mieste tak vam nedame dolu papucu z auta".... a na vrch k tomu "poplatok za to ze sme vam to dali dolu budete musiet zaplatit tak ci tak".

Z toho druhého bohužel většinou něco je, bez ohledu na to, zda-li byl spáchán přestupek.
IP zaznamenána

1ac0

  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2014, 16:00:43 »

typicke policajne vysieranie je "nezaplatite na mieste tak vam nedame dolu papucu z auta".... a na vrch k tomu "poplatok za to ze sme vam to dali dolu budete musiet zaplatit tak ci tak".

Z toho druhého bohužel většinou něco je, bez ohledu na to, zda-li byl spáchán přestupek.

nie je, citat: http://www.autoweb.cz/pravo-nevypovidat-a-odstranovani-boticek/
IP zaznamenána

Luky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:Policejní vysírání
« Odpověď #8 kdy: 16 Ledna 2014, 16:09:41 »

typicke policajne vysieranie je "nezaplatite na mieste tak vam nedame dolu papucu z auta".... a na vrch k tomu "poplatok za to ze sme vam to dali dolu budete musiet zaplatit tak ci tak".

Z toho druhého bohužel většinou něco je, bez ohledu na to, zda-li byl spáchán přestupek.

nie je, citat: http://www.autoweb.cz/pravo-nevypovidat-a-odstranovani-boticek/

To jsem četl už několikrát. Článek řeší jen povinnost sundat botičku, nikoliv povinnost zaplatit náklady na přiložení a odstranění technického prostředku k zabránění odjezdu vozidla.
IP zaznamenána