30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Radar v Německu  (Přečteno 3585 krát)

Černovous

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Radar v Německu
« kdy: 27 Srpna 2016, 20:32:44 »

Zdravím,

na mých cestách říší mě teď 2x blikli - auto na českých RZ, tedy z principu by to mohli hodit do koše, nicméně majitel/provozovatel (trvalým pobytem v CZ) má z business důvodu nahlášenou trvalou adresu zároveň i v DE.

Otázka tedy zní: myslíte, že něco přijde, pokud majitel je kontaktní v DE? bude německý úřední šiml tak aktivní, že si prověří, kdo se za tou RZ skrývá, nebo se tím nebudou zabývat vůbec?

EDIT: takže uředník to asi nemá jak zjistit, pokud by si to nechtěl přímo vyžádat u ČR...nic tedy nepřijde
« Poslední změna: 27 Srpna 2016, 21:26:33 od Černovous »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Radar v Německu
« Odpověď #1 kdy: 27 Srpna 2016, 20:34:30 »

Německý úřad nemá přístup do českého registru.
IP zaznamenána

Černovous

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Radar v Německu
« Odpověď #2 kdy: 27 Srpna 2016, 21:27:50 »

Německý úřad nemá přístup do českého registru.

Tahle souvislost mi jaksi unikla, díky
IP zaznamenána

Delphin

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Radar v Německu
« Odpověď #3 kdy: 30 Srpna 2016, 18:29:13 »

Zdravím,

na mých cestách říší mě teď 2x blikli - auto na českých RZ, tedy z principu by to mohli hodit do koše, nicméně majitel/provozovatel (trvalým pobytem v CZ) má z business důvodu nahlášenou trvalou adresu zároveň i v DE.

Otázka tedy zní: myslíte, že něco přijde, pokud majitel je kontaktní v DE? bude německý úřední šiml tak aktivní, že si prověří, kdo se za tou RZ skrývá, nebo se tím nebudou zabývat vůbec?

EDIT: takže uředník to asi nemá jak zjistit, pokud by si to nechtěl přímo vyžádat u ČR...nic tedy nepřijde
IP zaznamenána