30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140  (Přečteno 3519 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« kdy: 23 Srpna 2016, 22:45:56 »

Tak tady máme slušnej oddíl:
https://www.novinky.cz/krimi/412654-ridic-audi-se-olomouci-ritil-rychlosti-pres-140-kilometru-za-hodinu.html
Jenom na novinkách nikdo neumí udělat kalkulaci 142-70, ale aspoň to rozpálí do stádo do běla. (luxusní) AUDI! PYRÁT! Jen do něj..

Dovolil jsem si vybrat hlody, co se mi nejvíce líbily:
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« Odpověď #1 kdy: 23 Srpna 2016, 23:27:22 »

Názory idiotů co nikdy ve svém Renaultu Thália s chromovými doplňky nikdy nejely víc jako 110km/h na dálnici a bába už řvala ať dědek zpomalí jinak rozbije vajíčka, bohužel i tyto lidi mají právo jít k volbám a tam volit KSČSSD, jejich zakomplexovanost že vozidlo audi nebo dokonce velké zlé černé bmw jsou nesmyslná auta protože jsou na ně drahý náhradní díly a maj velkou spotřebu a může si je koupit jenom vrah nebo zloděj z Prahy. Lidi co nikdy díky svojí neschopnosti v těchto autech neseděli a sedět nebudou protože byly 40 let ve stejný fabrice u pásu.

Ale samozřejmě úroveň médií v ČR tomu moc nepřidává, ta má obrovskou sílu, zvlášť když si lidi každej večer vyplachujou hlavu TV Nova a ráno si koupěj Blesk nebo jinou žumpu. Je ale prokázáno že zprávy na této televizi a tento bulvár sledují hlavně sociálně slabší a ty pak ještě blijou do diskuse na novinky.cz.

Pak se moje mladá diví že přemýšlím o emigraci, naštěstí existuje toto forum kde zjistím že je v této republice aspoň pár lidí co nemá v hlavě nasráno, děkuji Vám že jste.
« Poslední změna: 23 Srpna 2016, 23:31:03 od t4455 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« Odpověď #2 kdy: 23 Srpna 2016, 23:58:27 »

To jste uvedl jen jednu stranu extremu, druha strana extremu - jisti lide si mysli, za penize si koupi/ukecaji i fyzikalni zakony...
Nastesti nekoupi, bohuzel si ti mene movitejsi neporidi vozidlo s tak dobrymi pomery  hmotnost/tuhost vozidla, a tak vetsinou zemrou s vyssi pravdepodobnosti, nehlede, ze je nekdo nabere z boku namisto celni srazky.

Smykove treni se okecat neda, zakon zachovani energie, reakcni casy jsou dany limitem lidskeho mozku a rychlosti reakci, stejne tak odolnost organismu odolavat pretizeni - potrhane vnitrni organy pri nehode.

Pokud bude muset vinik nehody plnit 90-100% majetku, vcetne  fondu jeho deti a jinych odklonu, tak bude urcite jezdit bezpecne. Nic nemam proti majitelu Maserati, klidne Veyron.

PJ: patrne jste chtel pouzit slovo degenerovany = zeslabeny, zdegenerovany povazuji za stejny pripad, jako slovo optimalnejsi - nejsem lingvista, detaily si jiste dohledate.
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 01:16:03 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« Odpověď #3 kdy: 24 Srpna 2016, 01:03:14 »

Je to všechno věc pohledu. V Čechách se moc kouká na to co je na papíře/značce/co říká člověk v uniformě či obleku. Realita a dopad na ostatní je podružná.

Podle mě za to může komunismus a všechny generace co v něm vyrostly - včetně jejich dětí jsou zdegenerované. Tito lidé často nemají šanci (nebo nechtějí)  žít v zahraničí (dovolenou v Chorvatsku nepočítám), takže jim klapky na očích zůstanou nadosmrti. Lékem jsou lidé co pracovali v zahraničí a vrací se zpět do vlasti a šíří své zkušenosti (ti dle mého skromného pozorování v posledních letech výrazně přibývají, což mě naplňuje optimismem).

Čímž se nechci zastávat toho člověka v článku (který jsem ani nečetl). A vlastně sorry za offtopic, dostal jsem se úplně jinam než o čem je tento thread...

@t4455 Můžu vědět kam byste chtěl emigrovat a proč zrovna tam? (Nezrazuji vás od emigrace, naopak vřele doporučuji každému ať si vybere zemi a pár let v ní žije a pracuje, je to unikátní eye opener). Akorát mi přijde že dnes už není moc z čeho vybírat (v porovnání se situací před 10ti lety kdy se spousta výrazně růžovějších států našla).

Apropo že jste zmínil zrovna Renaulta - já ho mám (ne teda thalii) a když jsem si ho před pár lety kupoval tak se mi VŠICHNI čeští kamarádi/kolegové vysmáli. Doslova vysmáli - naprosto mě to zaskočilo jak moc emocí v nich moje rozhodnutí budilo (ačkoli se jich to týkalo prakticky nijak). Mám také dost rakouských a britských kolegů/kamarádů a z nich se nenašel jediný, který by se nad mou volbou jakkoli pozastavoval nebo se k ní vyjadřoval... Prostě věc názoru na život.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« Odpověď #4 kdy: 24 Srpna 2016, 10:42:19 »

Ano, presne jak rikate, lide jsou zdegenerovany komunismem s jeste dlouho budou, takze kdybych emigroval tak rozhodne nekam kde tomu tak neni ale kam, to neni vubec jednoducha otazka, neni opravdu z ceho moc vybirat. S nejvetsi pravdepodobnost zustane jen u kecu ale kdovi.

Co se tyka Renaultu tak si to neberte osobne, taky jsem mel Lagunu, byla to sice nejhorsi koupe v zivote ale to uz sem nepatri. Zajimavejsi pribeh byl kdyz jsem mel MB CLS 500, ojetej z bazaru za 250 tisic, lidi si mysleli ze jsem milionar, malo kdo si na me dovolil zatroubit nebo neco zkusit, to ze to auto bylo levnejsi nez jejich Superb a bylo trikrat bourany to nikoho nezajimalo, ano spotreba byla neunosna ale proste byl to cernej hezkej mercedes tak jsem hned byl za nekoho a lide se hned chovaji uplne jinak nez kdyz sedite v oktavce.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Řidič audi se Olomoucí řítil rychlostí přes 140
« Odpověď #5 kdy: 24 Srpna 2016, 14:50:12 »

Taky mám stejnou zkušenost s MB SLK za 350, olítanej starej krám (i když skoro bez nájezdu - ověřeno v servisu), ale všichni ze mě dělaj zazobance a přitom mají dražší auto ;D
IP zaznamenána