30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA  (Přečteno 10076 krát)

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #15 kdy: 24 Srpna 2016, 12:44:39 »

Zkouší to na vás – jestli se náhodou nedostavíte, nepřiznáte a nezaplatíte blokovou pokutu.  ;)

Update: Jak máte reagovat už tu padlo: buď nijak, nebo jim napište dopísek, že jim nic neřeknete a proto se ani nebudete obtěžovat dostavit se.
« Poslední změna: 24 Srpna 2016, 12:47:26 od iWarp »
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #16 kdy: 24 Srpna 2016, 13:07:43 »

Díky, výzvu tedy vyhazuju. :-)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #17 kdy: 24 Srpna 2016, 13:23:38 »

Tak to teda nezkoušejte ani omylem, na výzvu k podání vysvětlení od správního orgánu nějak reagovat musíte. Ignorovat můžete policajty a strážníky. Studujte zde http://road-fens.cz/fsm-3-nepodani-vysvetleni/.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #18 kdy: 24 Srpna 2016, 14:34:54 »

Já se nějak neorientuji v tom, jak orgány došly ke konkrétní fyzické osobě - to vypadá jako by někdo z firmy řidiče nahlásil. Nebo je předvolání pro fyzickou osobu jako zástupce firmy? Já bych doporučil nahlédnout před jednáním do spisu a zorientovat se v tom, o co vlastně jde.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #19 kdy: 24 Srpna 2016, 14:43:08 »

Předvolávají toho, koho ztotožnil fízl na místě před sundáním botky. Už sem tuto zoufalou praxi zažil...
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Kouzelník666

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #20 kdy: 24 Srpna 2016, 20:18:53 »

Tak předvolat ho můžou, nicméně mu neprokážou, že tam s autem přijel.
IP zaznamenána
Zmrdům zmar!

speel

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #21 kdy: 25 Srpna 2016, 09:20:48 »

Je to tak, dal jsem jim občanku, když mi sundavali botu, ale řekl jsem, že já auto neřídil, ani nebudu řídit a nic jsem nepodepsal. Musím se podle této výzvy dostavit osobně ve stanovený čas, jak uvádějí nebo lze poslat odpověď i písemně? Díky.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #22 kdy: 25 Srpna 2016, 10:00:38 »

Staci pisomne, kazdopadne zareagovat uz musite.

Nieco v zmysle "Organ, cislo jednacie, v tejto veci nebudem podavat ziadne vysvetlenie a nazdar"
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Výzva od Magistrátu hl. m. Prahy - BOTIČKA
« Odpověď #23 kdy: 25 Srpna 2016, 10:16:21 »

Musím se podle této výzvy dostavit osobně ve stanovený čas, jak uvádějí nebo lze poslat odpověď i písemně? Díky.
Ještě jednou, přečtěte si TOTO http://road-fens.cz/fsm-3-nepodani-vysvetleni/, zabere Vám to méně času, než reakce ostatních na Váš dotaz a navíc se připravíte na další obdobné situace. Jinak tu písemnou reakci můžete i totálně zvrtat nějakým nevhodně zvoleným výrazem, který orgán kreativně využije ve Váš neprospěch a vypálí pokutu za neodůvodněné odmítnutí podat vysvětlení.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.