30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Helmut v ČR - správný postup?  (Přečteno 4144 krát)

Kult

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Helmut v ČR - správný postup?
« kdy: 03 Srpna 2016, 11:39:15 »

Helmut řídil moje auto (jsem fyzická osoba). Bydlí u kamaráda (v ČR, má jmenovku na schránce). Úřad (Praha) mu pošle nějakou výzvu (helmut pořád někde lítá, doručeno fikcí). Helmut pošle dopis úřadu, kde se přizná (v dopise přiloží číslo jednací a neověřený podpis). Po odeslání přiznání helmut přestane bydlet u kamaráda a odejde neznámo kam, hledajíc odpuštění za přečin proti lidstvu (rychlost 100+ na 50Km/h). Jsem z toho venku, když jsem Helmutovi říkal ať neporušuje zákony? Je to cesta nejmenšího odporu? Chci s tím mít co nejmíň otravování. Díky.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:Helmut v ČR - správný postup?
« Odpověď #1 kdy: 03 Srpna 2016, 12:19:39 »

Není jisté, že mu to 11. den do schránky vhodí, bacha na to!
IP zaznamenána

Kult

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Helmut v ČR - správný postup?
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpna 2016, 12:26:57 »

Není jisté, že mu to 11. den do schránky vhodí, bacha na to!

No Helmut určitě počká, než ho úřad vyzve a pokud ho nevyzve, třeba protože bude pošťačka líná a úřad mě bude otravovat, tak mám důkaz, že tam tu jmenovku na schránce má. Až mu tedy přijde od úřadu psaní, Helmut odpoví přiznáním a odjede neznámo kam. Nejvíc mi vrtá hlavou, kdy je nejlepší čas pro Helmutův odjezd, abych s tím měl co nejmíň otravování.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Helmut v ČR - správný postup?
« Odpověď #3 kdy: 03 Srpna 2016, 14:04:35 »

Není jisté, že mu to 11. den do schránky vhodí, bacha na to!
Pokud nevhodí, dá se taky nahlédnout do spisu a dopis Helmutovi potom předat nebo poslat kopii emailem.
IP zaznamenána