30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h  (Přečteno 3777 krát)

manae

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil

Ahoj, prisla mi do datovky vyzva k zaplaceni 600czk za prekroceni rychlost na prazske spojce (92km/h na 80km/h zmereno automatizovaným technickým prostredkem) Prislo to uz na zacatku unora 2016, bohuzel ja jsem si toho vsimla az ted. Od te doby nic jineho neprislo (vyzva k napraskani ridice etc.) Jaky je ted nejlepsi postup? Cekat, jestli prijde dalsi vyzva a pak nahlasit nejakeho cizince? Procitala jsem ruzna temata a trochu me vydesil updatovany Field survival manual s "turbomodelem" kdy prijde vyzva k zaplaceni a pri nezaplaceni pak rovnou sprdel. Diky moc za jakoukoliv radu.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #1 kdy: 25 Července 2016, 13:42:15 »

V klidu, v Praze není žádná další akce třeba a tubomodel tu neaplikují, takže vyčkáme, jestli se ještě vůbec ozvou.
IP zaznamenána

manae

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #2 kdy: 26 Července 2016, 11:24:43 »

Moc dekuju! Kdyby jeste neco dorazilo tak dam vedet. Bohuzel mam pocit,ze fakt, ze mam jako FO datovku mi moc nepomaha, protoze mi tam toho sypou posedni dobou cim dal tim vic :(
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #3 kdy: 26 Července 2016, 13:11:44 »

Datovku jde deaktivovat.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #4 kdy: 26 Července 2016, 14:53:53 »

Oni se načili používat techniku. Nicméně jak tu je napsáno, datovka jde zneaktivnit a opětovně zaktivnit a tak podobně.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #5 kdy: 26 Července 2016, 15:34:38 »

Jestli sypou výzvy do schránky nebo do datovky je snad jedno. S datovkou se mi ale nestane, že bych minul příkaz nebo něco podobně důležitého. Se schránkou je to zcela reálné nebezpečí - už párkrát jsem přistihl pošťačku, že dopis nevhodila a přitom byl považován za doručený. Kdybych na to nečekal a nezprcal je na poště aby to dodali aspoň další den, tak jsem v pytli.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:vyzva k uhrazeni do datovky FO, Praha-spojka, rychlost 92km/h na 80 km/h
« Odpověď #6 kdy: 26 Července 2016, 20:00:18 »

Pokud máte problém s tím že netušíte co v datovce přistálo a zároveň chcete dodržet desetidenní dobu doručení použijte tuhle vychytávku :
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2311.msg20822#msg20822
IP zaznamenána