30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Posprejovana nemovitost a reseni s policii  (Přečteno 5438 krát)

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« kdy: 17 Července 2016, 15:55:29 »

Pred nekolika dny me posprejoval nekdo nemovitost. Zavolal jsem na misto cinu policii. Udelali par fotek, zapsali si nekolik poznamek a jeli jsme sepsat zaznam na sluzebnu. Zaznam sesmolili za 2hodiny.Pozadali me o podpis. Nelibilo se me v zaznamu, ze nezadam o zaslani potvrzeni o provedenych krocich pri vysetrovani. Sdelil jsem jim, ze pozaduji zmenit na pozaduji.
Jakmile to slyseli, zacli se chovat obzvlast arogantne a po 10minutach premlouvani, at podepisu tuto verzi odesli do vedlejsi mistnosti, ze to jdou teda prepsat. Po nekolika minutach se na me vyritil jejich nadrizeny a zacal na me rvat, ze nepotrebuju znat postup vysetrovani a je me k nicemu. Neuspel ani on a tak po dalsich 10 minutach Prinesli novou, jiz spravnou verzi zaznamu.
Proc jim to cinilo tak neunosny problem?
« Poslední změna: 17 Července 2016, 16:09:19 od simaja »
IP zaznamenána

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #1 kdy: 17 Července 2016, 17:27:43 »

promin, vim o tom prd,ale, tipuji ze nechcou dat vedet ze po 3 tydnech do spisu zalozi 'odlozeno' a posle se ti vyrozumeni. tak budou muset pripravit papiry o tom ze neco delali.
IP zaznamenána

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #2 kdy: 17 Července 2016, 17:59:41 »

To si take myslim. Jen me prekvapuje, ze jim to dela takove problemy. Myslim, ze by je to stalo mnohem mene casu, nez dohadovani se mnou.
Jen skoda vybiteho telefonu, takze nebyla sance vyfotit zaznam ani si nahrat experty.
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #3 kdy: 18 Července 2016, 09:35:57 »

Ano, je to tak. Můžou to pak v klidu odložit.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #4 kdy: 18 Července 2016, 12:20:12 »

Před mnoha lety jsem v Plzni řešil, že někdo v noci chodil po ulici a škábal auta. Poškozených aut bylo odhadem už asi 200. Moje auto bylo poškrábané v podstatě na každém panelu. Nejdřív jsem volal MP, že někdo škrábe auta. Žádná odezva. Pak jsem psal na magistrát, žádná odezva. Tak jsem tam poslal dopis a přišlo mi, že velitel Městské Policie Plzeň tam jednou za noc pošle hlídku. Každé ráno jsem na autě našel jeden nový škrábanec a tak jsem každé ráno začal volat policajty. Už druhý den jim trval příjezd asi 1.5 hodiny a moc se jim nechtělo něco sepisovat, že prej nastříkat jeden panel určitě nejní 5000 a že to mám asi nějaký divný lakýrnictví. Trval jsem na svém a chtěl to napsat. Po několika dnech, kdy jsem je volal každý den ke každému novému škrábanci, jsem rozjel kampaň a za stěrač poškrábaných aut jsem dával lístečky s odkazem na mail a fórum, kde se případy daly agregovat. Několik majitelů za mnou přišlo a řekli mi, že to nemá cenu, že za policajtama ani nešli a že nám nikdy nikdo nepomůže a že to je předem prohraný a že tenhle člověk je sám a dělá to už asi rok a půl. Po týdnu mi přišly předvolání k výslechu. Za každý nahlášený škrábanec jedno předvolání. Takže celý další týden jsem večer chodil na služebnu PČR a podával informace k tomu jednomu škrábanci. Příslušník mi dále sdělil, že to zní neuvěřitelně, že by bylo poškozených tolik aut, tak jsem mu ukázal fotografie. Odpověděl mi, že jsem první, kdo to nahlásil. Ten den se na parkovišti objevilo BMW E61 M5, dal jsem si na parkovišti kafe a čekal, jestli náhodou majitel nepřijde, abych ho varoval, nepřišel, ráno cestou do práce byl na báwu šlinc přes celý auto. Od té doby parkovalo půl kilometru od sídliště a majitel prostě každý den pajdal pěšky k autu.

Se zaškrtnutím, jestli chci být informován o průběhu vyšetřování, neměli problém.

Po několika dnech mi přišlo oznámení, že všechny případy sloučili do jednoho a tento odložili. Ještě ten den mi ale příslušník volal, že za žádných okolností nesmíme toho člověka hledat na vlastní pěst nebo nedej bože ho nějako omezovat na svobodě. Pokud bychom náhodou na někoho, kdo škrábe auta narazili, máme jej následovat do budovy a zavolat PČR.

Po této zkušenosti už bych PČR nevolal ani k vraždě. Myslím, že za ten stav můžou především lidi. Byly tam stovky poničených aut a já jsem byl první, kdo se tím zabýval, takže podle mého si za žalostný stav PČR a jejich totální neschopnost cokoliv řešit si můžou lidi sami.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #5 kdy: 18 Července 2016, 12:50:57 »

mcsoap:

Ani me to neprekvapuje... pach jsou prevazne sberaci mrtvol...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #6 kdy: 18 Července 2016, 13:40:33 »

Posledne 2 odstavce su jasnym dokazom zhniteho stavu celej spolocnosti a moj respekt k policajtom je presnym odrazom tohoto stavu. Suhlasim na 100%, nevolat ich snad ani k vrazde, zobrat lopatu a zakopat ...
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #7 kdy: 18 Července 2016, 13:55:36 »

...takže podle mého si za žalostný stav PČR a jejich totální neschopnost cokoliv řešit si můžou lidi sami.

Nebo spíš věděj co je to za pakáž a snažej se minimalizovat svoje náklady. Kamarád je jednou donutil přijet k vykradenýmu autu, vzít otisky, (ukradli mu autorádio za cca 1500 a další škoda byla cca 5000 za rozbitý okno) a vůbec to celý začít vyšetřovat. Sice se kroutili ale nakonec vzali otisky a sepsali to s ním....takže to byl první celý den v prdeli, musel dát svoje otisky a kdyby měl rodinu tak by musela i celá rodina). Pak ho 2x předvolali takže v součtu další minimálně jeden den v prdeli. Pak ovšem někde chytli toho zloděje a podle otisků ho identifikovali. Takže další dvě předvolání zase k jinému vyšetřovateli (další den v háji) a pak přišel soud (na ovocném trhu) - 2x předvolání, drahej parking,3 hodiny čekání a nakonec vždy dorazil právník obžalovaného s nějakou omluvenkou. Napotřetí už to trefil - celej den tam strávil, jen za parkovný dal asi 300 Kč a vůbec nejlepší bylo, že soudce hezky nahlas s pomalu četl jeho jméno, adresu, telefon atd. což si demonstrativně zaznamenávali týpci velmi kriminálního vzhledu co seděli za obžalovaným. Takže suma sumárum týden volna, náklady na dojíždění a parkování a ve výsledku se bál v noci chodit domů.... 
IP zaznamenána

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #8 kdy: 18 Července 2016, 18:32:56 »

Marna snaha tedy.
Nejlepe kvuli pojistovne podobny pripad hlasit policii, podepsat zaznam, nechat si udelat kopii nebo ofotit, odeslat pojistovne, zavolat maliri. 


IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Posprejovana nemovitost a reseni s policii
« Odpověď #9 kdy: 19 Července 2016, 13:42:40 »

... nasadit fotopascu, pockat na dalsi pripad, identifikovat pachatela, v nestrazenej chvili mu trvale odobrat nastroj, ktorym sposobil skodu (ruky).
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj