30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....  (Přečteno 6303 krát)

jojka

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....
« kdy: 07 Července 2016, 20:24:11 »

Dobrý den, pánové a dámy prolustroval jsem tu Váš blog a nedopídil jsem se tu podobného případu, který Vám tu popíší:¨

Dne  XX a v dobu xx jste byl zastaven, kde jste se podrobil dechové zk. s výsledkem 0,30 a druhe měření po 5 min s výsledkem 0,32. Namístě odebrán ŘP, policisté nevyzývali na krev, ale na vlasní žádost s policisty dostavení na krevní odběr. Po pár dnech přišlo oznámení o zahájení řízení k odebrání ŘP. Po 14 dnech správní orgán na základě urgování vydal další papír ve kterém je napsaná výzva k uplatnění práv dle zákona.... v papíru je naspsáno že vysledky krve jsou: metodou plynové chromografie vhodnotě 0,21g/kg a druhá zkouška imunochemická která je 0,23g/kg.

pokud máte někdo nápad jak z toho ven, budu velice rád za každé informace předem Vám všem děkuji.

!!samozřejmě jsem ochoten platit, ŘP je pro mě důležitý a potřebuji k výkonu povolání v rychlosti zpět!!

Prosím tak i o rady na odkaz dobrých právníků s kterými mate zkušenost.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....
« Odpověď #1 kdy: 07 Července 2016, 22:38:21 »

Tak to jste asi hledal blbě. Je tu na to celá sekce:
https://www.30kmh.cz/index.php?board=5.0
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2016, 22:17:08 »

Něco jste k tomu na místě říkal? Sice je 0,21 a 0,23 mimo běžnou fiziologickou hladinu, ale pořád se to dá ještě schovat do zvýšené fyziologické hladiny. Záleží teď hodně na tom, jestli jste jim něco navykládal na místě, nebo ne.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

jojka

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....
« Odpověď #3 kdy: 01 Září 2016, 19:57:52 »

vyhráno ouředníček douředníčkoval.... 4,5 nasobek jeho platu mi je priklepnut, chyby to je jedine co funguje a na čem můžete těžit hlavně nic neříkat a nepodepisovat!!! diky za rady v tomto foru
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:dechová zk 0,30 druhá 0,32 rozbory krve....
« Odpověď #4 kdy: 01 Září 2016, 20:13:22 »

vyhráno ouředníček douředníčkoval.... 4,5 nasobek jeho platu mi je priklepnut, chyby to je jedine co funguje a na čem můžete těžit hlavně nic neříkat a nepodepisovat!!! diky za rady v tomto foru

můžete sem přihodit dokumentaci?
IP zaznamenána