30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

Dne 6.6.2024 proběhne kolem 20:00  na serveru 30kmh.cz servisní zásah, s nímž bude spojen výpadek v trvání cca 10-15 minut.
>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Možná tu historku někteří už slyšeli, ale pro ty ostatní a pro zlepšení nálady  (Přečteno 3745 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Možná tu historku někteří už slyšeli, ale pro ty ostatní a pro zlepšení nálady ...

TOALETNĚ-RYCHLOSTNÍ ZÁŽITEK
« Poslední změna: 07 Července 2016, 13:02:59 od uziv »
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Testováno, funguje (dálnice, hajzlpapír z kastlíku zdvižený při útěku z auta nad hlavou po honění Passatem, řepkové pole)
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Základní nutnost do kastlíku - hajlzpapír :-D
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 513
    • Zobrazit profil

Při mí smůle bych narazil na nějakýho imbecila, co mě doběhne a zrajtuje jak svině pytel šrotu. Hajzl papír – nehajzl papír.  :D
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil

Největší drsňáci mají uvnitř hajzlpapíru schovaný kvér a případného narušitele toaletního soukromí mohou odradit i palbou.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

taky se mi podařilo na městské opice, parkování - jdou ke mě, najednou dýchavičnost, ruka na srdce, eh, musel jsem zastavit, strašně špatně.... až mě málem chtěli odvézt domů nebo na pohotovost...... :)
IP zaznamenána