30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Parkování/stání/zastavení na V13A  (Přečteno 4663 krát)

MamProblemH

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
[?] Parkování/stání/zastavení na V13A
« kdy: 20 Června 2016, 04:32:07 »

Ahoj Všici :)


Povedlo se mi zastavit u obchodního centra na vodorovném značení V13a, protože nikde okolo nebylo místo k zaparkování. Jelikož bylo vedro skočil jsem si pro pití a něco k jídlo do nedalekého fastfoodu. Když jsem se zhruba po pul hodince vrátil k autu, našel jsem za oknem lístek od snaživých opičáku městské policie. Chci se zeptat, lze se proti tomuto nějak bránit? Čím lze obhajovat/rozporovat zastavení na daném vodorovném značení? Bude to můj první přestupek, který bych chtěl zkusit vyhrát, nebo se o to alespoň pokusit :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #1 kdy: 20 Června 2016, 06:27:39 »

Tak proti strkání něčeho za stěrač se bránit leda tím, že si u auta necháte drába s karabáčem. Každopádně dokud něco nepřijde z úřadu, tak neřešit. Pak bych zvolil zastavení nezávislé na vůli řidiče, tj. rozbilo se to/rozsvítila se kontrolka a šel ste do obchoďáku koupit olej / vodu / pojistky.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

MamProblemH

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #2 kdy: 20 Června 2016, 16:23:56 »

Tak to, že lístečky od opic se ignoruj vím :)
« Poslední změna: 20 Června 2016, 21:45:26 od MamProblemH »
IP zaznamenána

MamProblemH

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #3 kdy: 20 Června 2016, 21:46:26 »

Nebude chtít potom úřad doložit, že jsem opravdu v obchodě kupoval olej/opravné prostředky atd..?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #4 kdy: 20 Června 2016, 22:01:02 »

Tvůj nick je dokonale výstižný. Když náhodou žádný problém nemáš, taxi ho vymyslíš. Jak to, že ještě žiješ, na tvém místě bych si dávno hodil mašli.
Dosti sarkasmu. Zde není Delfská věštírna ani sklad křišťálových koulí. Doposud tě ouřad ani neobeslal a ty už stahuješ kalhoty, jako kdybys projel odvolání na 2. levelu.
Kde máš uloženu povinnost si uschovávat účtenky od kdejakých ptákovin? Drobná nápověda, času máš dost, než tě ouřad obešle: najdi si ve správním řádku, jak se provádějí důkazy.
« Poslední změna: 20 Června 2016, 22:04:56 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

MamProblemH

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #5 kdy: 20 Června 2016, 23:16:30 »

Omlouvám se, možná to bude někomu připadat divné, ale jelikož půjde o můj první případ, tak bych chtěl mít všechno připravené pro jistotu :)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #6 kdy: 20 Června 2016, 23:27:03 »

Představu o tomto fóru máte jakou?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování/stání/zastavení na V13A
« Odpověď #7 kdy: 21 Června 2016, 11:03:47 »

MamProblemH: Nemá cenu plánovat každou kravinu co by kdyby..

Chápu nervozitu z lístečku ..hlavně když to je první.. ale lísteček nic moc neznamená a stačí se hodit do klidu a počkat co přijde.

Možná ani na žádnou obhajobu nedojde.. někdy se po ignorování lístečku už nic dalšího nestane a někdy přijde odpustek a po jeho ignorování se už nic dalšího nestane.
IP zaznamenána