30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Buzerační kontrola od PaCH  (Přečteno 8240 krát)

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Buzerační kontrola od PaCH
« kdy: 18 Června 2016, 03:48:51 »

Zdravím přátelé, vezl jsem v nočních hodinách své kamarády do klubu, když po cestě jsem si všiml, jak na kraji na odpočívadle stojí jedno z vozidel PaCHů, pomalu ale jistě se za mnou rozjeli a já už očekával zastavení. To na sebe nedalo dlouho čekat a už jsem stál u krajnice a čekal, co budou Pachové chtít.

"Dobrý den pane řidiči, nesvítí vám směrovka"

Vystoupil jsem z auta a šel se podívat, ovšem světla svítila všechna.
Když jsem mu tedy řekl, že všechno svítí správně, důrazným hlasem mi řekl, abych mu předložil ke kontrole povinnou výbavu.

Na to jsem mu řekl, že když už mě zastavil kvůli směrovce, tak nemůže měnit důvod zastavení a že jde o jasnou šikanu od Státního orgánu a že bych si rád zapsal jejich služební čísla. V tu ránu Pach zmizel v autě, o něčem se radil se svým kolegou za volantem a po chvilce přiběhl zpět, ať teda jedu, že mají na práci důležitější věci a abych si nechal zkontrolovat světla.

------------------------------------

Chci se zeptat, měl jsem docela štěstí, že se Pachové zalekli, protože jsem to neměl bohužel ani nahrané a také mám prošlou lékárničku :D , jen jsem si vyfotil, že světla svítí v pořádku. V tom, že nemohou měnit důvod zastavení o tom vím, ovšem už nevím podle jakého zákona to je :D kdyby byl někdo tak hodnej a řekl mi o jaký zákon se jedná, byl bych velice vděčný :)
IP zaznamenána