30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady  (Přečteno 8025 krát)

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
[WIN] Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« kdy: 07 Června 2016, 21:23:37 »

Zdravím,

přidám sem pro zajímavost snaživé pitomce z řad PMJ, kteří i v důkazní nouzi a především pohádkami se snaží pokutovat řidiče.

Tak přeji hezké počteníčko  ;)
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2016, 22:15:41 »

U "ryskantního manévru" jsem dostal reflux a dočíst to zvládnu asi až zítra...
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #2 kdy: 07 Června 2016, 22:29:36 »

 :D
Ano, pravopis opravdu vypovídá o mentální úrovni dotyčnejch fízlů.
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #3 kdy: 07 Června 2016, 22:34:17 »

U "ryskantního manévru" jsem dostal reflux a dočíst to zvládnu asi až zítra...
Vidím to podobně, ale dočetl jsem to celé :)
V kontrastu s tím ryskem mě ale dostávalo to načež a přičemž a jiný spisovatelský pokusy.
Vozidlo jde do smyku. KILOMETRY jsou zásadně velký :D

Dlužno dodat, že už jsem četl stylisticky a gramaticky dáááááleko horší protokoly.
Chápu, že se hoši asi cítili jako z Kobry 11, o to smutnější je, že jim to ten ošklivý úředník na magistrátu tak šmahem skrečoval.

Vždycky mě zaráží ta nekonzistentnost konání PaChů - tady byli ze svýho pohledu evidentně na koni, chytli veřejnýho nepřítele, dokonce jim to zdravý nasrání ze svýho poslání vydrželo až do kanclu a tam se to snažili barvitě sepsat a poslali to dál. Proč to ale nedotáhli? To jim ty jejich werky nenáhravaly? Zrovna u PMJ dost pochybuju. Proč teda nedoložili nahrávku a ten případ nedodělali trochu pečlivějc?

Mně tak nějak příjde, že prostě ani ta buzerace a persekuce není dělaná pořádně - teda teď mluvím o hoších v modré. U ouřadů to bejvá jiná káva.
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #4 kdy: 07 Června 2016, 22:42:23 »

Dík, pobavilo :D
Ten příběh má vše, nejlepčí auto na světě navíc v metal a combi a RS, matku s kočárkem, nebohé francouzské auto, odhodlané stážce pořádku kteří když vidí auto co jde do smyku hned za ním zrychlují...
Hned zítra si zajdu koupit nějaké besipky, neměl jsem je už od dětství.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #5 kdy: 08 Června 2016, 08:29:24 »

Vždycky mě zaráží ta nekonzistentnost konání PaChů - tady byli ze svýho pohledu evidentně na koni, chytli veřejnýho nepřítele, dokonce jim to zdravý nasrání ze svýho poslání vydrželo až do kanclu a tam se to snažili barvitě sepsat a poslali to dál. Proč to ale nedotáhli? To jim ty jejich werky nenáhravaly? Zrovna u PMJ dost pochybuju. Proč teda nedoložili nahrávku a ten případ nedodělali trochu pečlivějc?
Podle mne jim nic nenahrávalo. Nebo nahrávalo, ale ze záznamu poznali, že auto nejelo tak úplně rychle, Citroen brzdil, protože ho řídila vyplašená stařenka, která se lekla vlastního stínu a chodkyně s kočárkem byla v tu chvíli ještě u krámu a kupovala dítěti zmrzlinu.
Nicméně říct to můžou :) .. třeba to vyjde.
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Snaživé PMJ - 6 přestupků dohromady
« Odpověď #6 kdy: 10 Června 2016, 11:53:13 »

U "ryskantního manévru" jsem dostal reflux a dočíst to zvládnu asi až zítra...
Vidím to podobně, ale dočetl jsem to celé :)
V kontrastu s tím ryskem mě ale dostávalo to načež a přičemž a jiný spisovatelský pokusy.
Vozidlo jde do smyku. KILOMETRY jsou zásadně velký :D

Dlužno dodat, že už jsem četl stylisticky a gramaticky dáááááleko horší protokoly.
Chápu, že se hoši asi cítili jako z Kobry 11, o to smutnější je, že jim to ten ošklivý úředník na magistrátu tak šmahem skrečoval.

Vždycky mě zaráží ta nekonzistentnost konání PaChů - tady byli ze svýho pohledu evidentně na koni, chytli veřejnýho nepřítele, dokonce jim to zdravý nasrání ze svýho poslání vydrželo až do kanclu a tam se to snažili barvitě sepsat a poslali to dál. Proč to ale nedotáhli? To jim ty jejich werky nenáhravaly? Zrovna u PMJ dost pochybuju. Proč teda nedoložili nahrávku a ten případ nedodělali trochu pečlivějc?

Mně tak nějak příjde, že prostě ani ta buzerace a persekuce není dělaná pořádně - teda teď mluvím o hoších v modré. U ouřadů to bejvá jiná káva.

Opravdu tohle PMJ nemělo ani jednu kameru. Za čelním sklem ani na uniformě nebylo nahrávací zařízení. A toho si pravděpodobně byli moc dobře vědomi vzhledem k úrovni konverzace za použití tykání a slov typu "jedeš tu jak debil" "tady nejsi na vietnamský tržnici, aby sis vybíral výši pokuty" atd. atd. atd.

A samozřejmě ve voze se nacházela víc jak jedna osoba .... ne jako v úřeďáku, že pouze řidič.
IP zaznamenána