30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Přihlášené neexistující vozidlo  (Přečteno 3167 krát)

P-K

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Přihlášené neexistující vozidlo
« kdy: 24 Května 2016, 16:52:51 »

Zdravím, moc prosím o radu,už nevím kudy kam. V roce 2012 jsem prodala (respektive manžel prodal) na mě psané auto. Chlápek dostal kupní smlouvu a plnou moc,aby auto přepsal...já jakožto hloupá ženská,která autům nerozumí (natož pak nějakých přepisům atd.) jsem doufala v to,že je již vše v pořádku. Jaké bylo mé překvapení,když jsem před týdnem zašla na úřad pro nový řidičák a zeptala se,jestli tam mám vše v pořádku....a samozřejme nemám. Auto je stále psané na mě. Jediné co mám je kupní smlouva. Manžel to pochopitelně neřeší,podle něj se to asi vyřeší samo  >:(
Týden mi to trvalo,ale vystopovala jsem chlápka,na kterého je smlouva. Jelikož na adrese uvedené ve smlouvě nebydlí,nebylo to lehké,ale povedlo se. Ovšem přišel další šok...pán tvrdí,že nikdy žádné auto nekupoval. Z manžela nakonec vypadlo,že ani neví,jestli si tehdy od něj bral občanku. (a to jsem si myslela,že on jako chlap vše udělá tak,jak má,když se jedná o auto) No že mám ted tichou domácnost,to sem tahat nebudu,ale zajímá mě, jestli můžu udělat něco pro to,aby to zatracený auto už nebylo psané na mě. Nevím vůbec kde je autu konec. Že budu platit pokuty za povinné ručení,s tím se postupně smiřuji,ale potřebuji se toho auta v registru zbavit. Mám nejakou možnost? Děkuji
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Přihlášené neexistující vozidlo
« Odpověď #1 kdy: 24 Května 2016, 16:59:35 »

Teraz sa tu niekde riesili podobne pripady, skuste vyhladavac, pripadne sa niekto ozve kto si pamata, kde to bolo. Uplne ten isty pripad.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Přihlášené neexistující vozidlo
« Odpověď #3 kdy: 25 Května 2016, 14:55:11 »

Diky, to je presne ono.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj