30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Brožura na motorky  (Přečteno 3268 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Brožura na motorky
« kdy: 10 Května 2016, 12:28:47 »

http://zpravy.idnes.cz/prirucka-policie-na-motorkare-dkr-/domaci.aspx?c=A160510_092920_domaci_ale

Policisté mají novou příručku na neukázněné motorkáře. Je neveřejná a mají ji policisté ve všech krajích.
Příručka je neveřejná a k dispozicí ji mají policisté ve všech krajích. „Je to metodika o tom, jaké nejčastější závady se na motocyklech objevují, jak je identifikovat a kvalifikovat jako vážné či nebezpečné,“ doplňuje Lerch.
Na téměř 130 stranách textu se policisté dočtou o tom, že do designových zrcátek různých tvarů musí vždy jít vepsat kružnici o průměru 78 milimetrů, drát strčený do výfuku se musí po pár centimetrech zarazit, pokud tlumič hluku není „vykuchaný“, a konce spojkových a brzdových pák musí být zakulacené.

...
Nebylo by vhodné si o to požádat přes 106?
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Brožura na motorky
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2016, 12:54:56 »

A na všechno budou mít certifikovany měřidla. I na ten drát co budou strkat do výfuku :D
Jenom blbec by jim za něco takovyho platil pokutu na místě.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Brožura na motorky
« Odpověď #2 kdy: 10 Května 2016, 13:19:11 »

Já bych tedy protestoval i proti tomu strkání drátu, pokud se fízl neprokáže jako certifikovaný mechanik Suzuki.  >:(
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Brožura na motorky
« Odpověď #3 kdy: 10 Května 2016, 13:21:45 »

Na motocyklu se policistům při buzerkontrolách pokud možno nezastavuje, taková nadstavba "s PČR se nebavíme"  :)
V dobré víře jsem takové hlídce zastavil jednou, slečna policistka vypadala celkem mile, ego zafungovalo a nikam jsem nespěchal...no byla z toho půlhodina v kožené kombinéze na přímém slunci v červenci, zřejmě měla potřebu si to dostatečně užít, když konečně někdo jednou zastavil...  ;D
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:Brožura na motorky
« Odpověď #4 kdy: 12 Května 2016, 09:53:43 »

IP zaznamenána