30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] stání na chodníku v Brně .  (Přečteno 3990 krát)

marieberkoava

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] stání na chodníku v Brně .
« kdy: 16 Března 2016, 14:56:30 »

Zdarec jsem tu nový a po přečtení snad všech příběhů jsem zmatený jak lesní včela...den1 stojím na chodníku pochopitelně tak aby projela nějaká ta maminka s kočárkem a neomezil jsem jednosměrku, projel tama i bus co tam nemá co dělat, den2 lísteček at se dostavím to vysvětlit..jasně nasrat, v celé ulici stáli auta uplně stejně a nikdo nic mám i foto jen já. tak jsem dal aauto opodál kde by to nemělo vadit,.. ale nevysvětlí mi nikdo proč když jsem se vzbudil u kamošky tak na stejném místě den 3 tí stalo auto bez pokuty celý den nejpřijde mi to normální, ale mladá říká hej ale ty máš Z ko v spz říkám a co jako? pak jsem slyšel že se dařilo Zlínu nejsem zlínak ani žádný fanda hokeje ničeho sorry nezajímá mě to, jen jsem koupil auto s takovou spz, první tam zavolám a asi je vypičuju aby se mi ulevilo a pak počkám jestli nekdo poradí...četl jsem že mi musí podle katastru prokázat že to chodník je a ne že se ponem jen chodí, jinam mám kamarády v anglii atd ael jsou to češi takže s Helmuten problém nemám, nejde mi ani o ty 2 či 5 stovek prachy mám ale o princip kdybych měl dat to pěěto právníkovi třeba,
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:stání na chodníku v Brně .
« Odpověď #1 kdy: 16 Března 2016, 15:08:40 »

Předně — prostě klídek, nikam nevolejte, nemá to smysl a ještě by Vám napařili pokutu za „urážlivé podání“. Brno má MP a odtahovky jen kvůli velkému „bicnisu“ a značka auta nijak významně nerozhoduje (pokud nejste na seznamu VIP).
Až dostanete doporučeně výzvu z magistrátu, tak si ji poslední den lhůty vyzvedněte, pak to naskenujte, anonymizujte a vyvěste to sem. Pokud budete mít příležitost, tak si inkriminované místo a jeho okolí nafoťte (nejlépe i s okolními parkujícími auty, abyste prokázal zájem veřejnosti tam parkovat)…
IP zaznamenána

marieberkoava

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:stání na chodníku v Brně .
« Odpověď #2 kdy: 16 Března 2016, 15:41:03 »

ok pprotože hodně foukalo lístečel uletěl...udělám jak radíte a pak  budu informovat zatím díkec, VIP nejsem :-)
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:stání na chodníku v Brně .
« Odpověď #3 kdy: 17 Března 2016, 09:59:23 »

A proč je tohle v sekci "alkohol". To u toho stání na chodníku ještě chlastáš?
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:stání na chodníku v Brně .
« Odpověď #4 kdy: 18 Března 2016, 15:36:20 »

Prijde mi, ze trochu chlastal, kdyz to psal :-))
IP zaznamenána