30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Itálie - mýtné  (Přečteno 2664 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Itálie - mýtné
« kdy: 08 Března 2016, 10:49:06 »

Zdravím všechny.
Chtěl jsem se zeptat na jednu věc.
Budou to dva roky co jsem byl autem v Itálii. Projeli jsme určitou část a při cestě zpt se stala drobná nepříjemnost. Jel jsme trasu z Benátek směrem na Cortinu d'Ampezzo. V Benátkách jsem vzal normálně lístek, dal ho na palubku, tam co vždy, a jel. Na sjezdu z dálnice, jsem najel k automatu, narval dovnitř lístek a kartu abych zaplatil. V tu cvhíli se mi spustila závora za autem a z automatu se začali chrlit lístky.
Po chvíli se nám povedlo sehnat poskoka co to tam obsluhoval. Ten začal svolávat všechny bohy, nicméně jsme se dobrali k tomu, že systém neví kde jsem najel, a prý tím nemůže vypočítat mýtné. Takže to máme prý vyřídit na BluePointu. Nejbližší prý zpět v Benátkách. Nicméně my byli na cestě domu. Takže jsme prostě vyjeli a dojeli dom.
Akce proběhla 10.5.2014. Od té doby jsem po Italské dálnici nejel. Loni jsem byl v Triesta a to jsem se dálnici vyhnul. Nicméně ani nic nepřišlo.
Nemáte zkušenost co by mi tak mohlo hrozit? Mám docela obavy jet se stejnou RZ na Italskou dálnici .. :(. Má někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji za odpověď

Jinak jak vypadal pohled na automat přikládám :-D.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Itálie - mýtné
« Odpověď #1 kdy: 09 Března 2016, 23:07:29 »

Asi bych se toho moc nebál, ale určitě výměnou RZ nic neskazíš  :)
IP zaznamenána