30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ftipálci z Budějic  (Přečteno 20779 krát)

job999

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Ftipálci z Budějic
« kdy: 18 Února 2016, 20:40:48 »

Tak nevím, jak mám tu informaci na dodatkový cedulce uchopit. V Budějicích jsou asi veselá kopa
(křižovatka u restaurace Septim)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Ftipálci z Budějic
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2016, 20:57:27 »

Kdysi byl idiot diagnóza, dnes tomu odpovídají diagnózy těžká a hluboká mentální retardace, termín idiot přešel do obecného jazyka jako hanlivý výraz.
Pokus o logický ftípek:
Zdá se tedy, že kdokoli sám sebe prohlásí za idiota, nemusí B 20a dodržovat. Například definice kruhem "jsem idiot, protože nedodržuji 30 km/h u učňáku". Pak tedy pro mne značka neplatí a protože žádnou značku neporušuji, tak idiot nejsem => musím 30 km/h dodržovat a když nedodržuji a zároveň nejsem idiot, dělám dopravní přestupek. Takže dodatková tabulka nemá při takové definici kruhem žádný význam a všichni musí 30 km/h dodržovat. Pokud bych prohlásil, "jsem idiot, protože kouřím, chlastám....", jest nedodržení B 20a obhajitelné, ale tak to patrně autor DT nemyslel.
Logická hříčka, analogická výroku, který nemůže být pronesen. "jsem lhář" pronesl lhář - tedy lhář v logickém slova smyslu, všechny jeho výroky jsou nepravdivé.
Na  steet view dodatková tabulka není.
« Poslední změna: 18 Února 2016, 21:09:48 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

job999

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Ftipálci z Budějic
« Odpověď #2 kdy: 19 Února 2016, 00:07:09 »

Zajímavej logickej konstrukt. Podobně jsem taky uvažoval.

Fotku jsem nepořizoval konkrétně já ale kamarád, co byl v Budějicích na návštěve. Foceno bylo 9/2015 a na streetview je duben 2012, což dává solidní časový úsek k instalaci sranda dodatku. Koukám, že za tu dobu stihli namalovat i školu. Nezbejvá než poprosit místní o vizuální kontrolu současného stavu. :)
« Poslední změna: 19 Února 2016, 00:10:12 od job999 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Ftipálci z Budějic
« Odpověď #3 kdy: 19 Února 2016, 00:26:16 »

...

Té konstrukci nerozumím....již jako idiot přijíždím ke značce a dodatková tabulka jasně říká že pro mne ta značka neplatí => nemusím tedy rychlost dodržet a pokud jí nedodržím třeba ani okolo osmé ráno tak je má diagnóza jedině potvrzena....pokud rychlost přesto dodržím (kdykoliv) neznamená to že jinak nejsem idiot...
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Ftipálci z Budějic
« Odpověď #4 kdy: 19 Února 2016, 17:53:57 »

Ofocený list z příručky pro zdrav. personál z roku 1895, který vysvětluje definici blbce. Zaručeně se pobavíte a poznáte někoho ze svého okolí :)
IP zaznamenána