30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dalsi nehoda prejezd  (Přečteno 4562 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #1 kdy: 11 Prosince 2015, 14:11:39 »

Jo na to jsem koukal.
Na Facebooku Frýdku-Místku je i delší kamerová záznam. Je tam jasně vidět jak dlouho světla svítej. Podle mne je problém v tom, že prostě na přejezdech u zastávky spouštěj světla, když je vlak ve stanici. Ten zastaví a nabírá lidi. No a tím se spuštěná světla protáhnout třeba na 5 minut. Lidi co tam jezděj často vědí a proto jsou ochotni vjet i na rozsvícený přejezd.
Vypleskal bych je za to. Všechny.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #2 kdy: 12 Prosince 2015, 00:48:18 »

Myslíš, že ten Polák tam jezdil často ? Třeba jenom a jednoduše ty světla přehlídnul....

BTW nebylo by lepší, zvlášť u těhle nechráněnejch přejezdů, aby vlak kterej tam jede dvakrát za den spíše dával přednost autům, kterejch za tu dobu projedou desítky ?
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #3 kdy: 12 Prosince 2015, 07:12:01 »

Podle mne je problém v tom, že prostě na přejezdech u zastávky spouštěj světla, když je vlak ve stanici.

To možná problém je, ale ne ve F-M, kde to tak není v trati od OV ani od ČT.

BTW nebylo by lepší, zvlášť u těhle nechráněnejch přejezdů, aby vlak kterej tam jede dvakrát za den spíše dával přednost autům, kterejch za tu dobu projedou desítky ?

Jen osobních vlaků F-M/OV je tak 50 spojů denně, jezdí překvapivě taky vlaky nákladní.
« Poslední změna: 12 Prosince 2015, 07:15:44 od 3rl »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #4 kdy: 12 Prosince 2015, 11:42:50 »

Jen osobních vlaků F-M/OV je tak 50 spojů denně, jezdí překvapivě taky vlaky nákladní.

Tak by měli vyházet pár odborářů a na přejezd s 50ti vlaky denně namontovat závory....
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #5 kdy: 14 Prosince 2015, 11:06:48 »

Tak by měli vyházet pár odborářů a na přejezd s 50ti vlaky denně namontovat závory....

Nechci být rýpal ..ale ve Studénce závory nepomohly :) ..
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #6 kdy: 14 Prosince 2015, 15:44:15 »

Tam je problém slunko. Stalo se mi něco podobného, jakkoliv "o přejezd dál", když jsme jeli v tandemu s mámou odvézt auto z Pržna do Fryčovic do servisu. V Bašce na přejezdu jsem projel na blikající červenou, kterou jsem vůbec neviděl, protože mi přímo do ksichtu svítilo slunce. Ve zpětném zrcátku máma před přejezdem stojí. V tu chvíli to ve mě hrklo, zastavuju, žhavený telefon "Ano, mami, já vím, teď mi to došlo", čekačka až projede vlak, pokračování v krasojízdě... Od té doby si na to dávám všude bacha. Nicméně to jsem měl řidičák asi rok a byl jsem za volantem hrozné ucho - ostřílenej kamioňák by si na tohle měl dát prostě bacha, existují polaroidové brýle, stínítka atd... Prostě polok zadrbal. Tečka. Měl štěstí, že se nikomu nic nestalo...
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi nehoda prejezd
« Odpověď #7 kdy: 14 Prosince 2015, 18:10:27 »

Jo na to jsem koukal.
Na Facebooku Frýdku-Místku je i delší kamerová záznam. Je tam jasně vidět jak dlouho světla svítej. Podle mne je problém v tom, že prostě na přejezdech u zastávky spouštěj světla, když je vlak ve stanici. Ten zastaví a nabírá lidi. No a tím se spuštěná světla protáhnout třeba na 5 minut. Lidi co tam jezděj často vědí a proto jsou ochotni vjet i na rozsvícený přejezd.
Vypleskal bych je za to. Všechny.
Zrovna u tohoto přejezdu světla spouštěj až když jede vlak ze stanice. Ten přejezd je hodně využíván MHD.
IP zaznamenána