30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odebírání ŘP POZOR!  (Přečteno 26231 krát)

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #30 kdy: 09 Listopadu 2015, 16:05:05 »

Tak jsem to taky poslal všem, snad ještě nejednali, bohužel jsem to dřív nestihl. Že by to k něčemu bylo nemyslím, ale musím udělat alespoň to málo, abych měl čisté svědomí.
IP zaznamenána

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #31 kdy: 10 Listopadu 2015, 06:32:03 »

Neprojednali, sešli se ve čtvrtek odpoledne a v pátek asi na hodinku a odložili jednání na další pátek, třináctého mimochodem.
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #32 kdy: 10 Listopadu 2015, 07:31:33 »

To je dobre. Zatim mam, ve vic ani nedoufam, odpovedi od poslancu Hajka a Farskeho.

Farsky, ze bude ze vsech sil bojovat proti a Hajek ze to urcite Kudela myslel dobre, ale je to blbe formulovane, takze ne :)

IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #33 kdy: 10 Listopadu 2015, 14:26:04 »

Citace
06.11.2015: Nyní vysíláme pro odbojové hnutí proti dopravnímu fašismu
Děkuji všem čtenářům D-F, kteří se připojili k výzvě oslovit poslance v souvislosti s návrhem na zavedení trestů bez řízení, o kterých jsme psali v tomto týdnu.  Téma bylo adresováno již několika desítkám poslanců, jejich reakce jsou vesměs příznivé. Z některých lze vycítit, je že tím předtím vůbec nezabývali a latentní riziko porušení hned několika zásad právního státu si ani neuvědomovali. Nepolevujte, dokud nebude bestie mrtvá. Děkuji, děláme to pro sebe. (D-F)

Tak vypadá, že někteří poslanci reagují. Doufejme, že nebudou zase zvedat ruku podle předem připravených šablon, ale dle svého svědomí (a že jich bude většina).
IP zaznamenána

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #34 kdy: 10 Listopadu 2015, 17:29:29 »

Okres Trutnov 0 odpovedi.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #35 kdy: 10 Listopadu 2015, 21:22:03 »

IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #36 kdy: 11 Listopadu 2015, 04:19:19 »

Dneska došla odpověď od klubu KSČ že hrozně děkujou a předaj to i dalším klubům. A prej to využijí k formulaci stanoviska KSČ k věci…tak jsem zvědavej.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #37 kdy: 11 Listopadu 2015, 09:02:49 »

Takže je vlastně všechno v pořádku, to se mi ulevilo...
A já už myslel, že je Kudela svině.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #38 kdy: 11 Listopadu 2015, 09:05:45 »

já bych tedy pana poslance Kudelu zavřel rovnou do blázince. Jedná se samozřejmě o okamžité opatření na místě, kterým se zamezuje nějaké činnosti, která by mohla mít škodlivé důsledky, v tomto případě tvorba škodlivého zákona. Tak půl roku bych ho tam nechal, jestli se ukáže, že není blázen.
IP zaznamenána

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #39 kdy: 11 Listopadu 2015, 09:30:10 »

- Zadržení řidičského průkazu je obdobou okamžitého opatření na místě, kterým se při provedené kontrole zamezuje nějaké činnosti, která by mohla mít škodlivé důsledky, a až následně dochází k rozhodování ve správním řízení, ve kterém se tyto závěry potvrdí či nepotvrdí.

Příště budou odebírat každému, kdo má v ORV maximální rychlost vozidla vyšší než 50 km/h. To také zamezí činnosti, která by mohla mít škodlivé důsledky.

Ke stanovisku MD nelze než si zaťokat na čelo.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #40 kdy: 11 Listopadu 2015, 09:36:46 »

Cui bono?
No přeci Policie ČR. Zajímala by mě motivace Kudely a Ťoka jít dlouhodobě nepokrytě na ruku PČR. Kromě toho, že si opravdu přejí, aby PČR definitivně převzala zákonodárnou moc a měli jsme tu nebesky bezpečný policejní stát.
IP zaznamenána

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #41 kdy: 11 Listopadu 2015, 11:21:22 »

Poslal jsem spoustu výhrad k tomuto zprasku vybraným poslancům ze všech klubů (kromě komoušů) ale reakce nula. Divný je že jsem nedostal ani z jednoho poslaneckýho e-mailu "Delivery status notification". "Return receipt" jsem nezadával. Nebo na hlasy z podhradí už úplně kašlou?
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #42 kdy: 11 Listopadu 2015, 11:27:43 »

Poslal jsem spoustu výhrad k tomuto zprasku vybraným poslancům ze všech klubů (kromě komoušů) ale reakce nula. Divný je že jsem nedostal ani z jednoho poslaneckýho e-mailu "Delivery status notification". "Return receipt" jsem nezadával. Nebo na hlasy z podhradí už úplně kašlou?

Odesílat DSN v případě, že mail došel v pořádku, se dnes považuje za bezpečnostní díru. Rozumné servery to mají zakázané. Return receipt se taky ignoruje, všechno to nahrává spamerům, případně se to dá zneužít na DDoS.
IP zaznamenána

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #43 kdy: 11 Listopadu 2015, 11:32:11 »

Poslal jsem spoustu výhrad k tomuto zprasku vybraným poslancům ze všech klubů (kromě komoušů) ale reakce nula. Divný je že jsem nedostal ani z jednoho poslaneckýho e-mailu "Delivery status notification". "Return receipt" jsem nezadával. Nebo na hlasy z podhradí už úplně kašlou?

Odesílat DSN v případě, že mail došel v pořádku, se dnes považuje za bezpečnostní díru. Rozumné servery to mají zakázané. Return receipt se taky ignoruje, všechno to nahrává spamerům, případně se to dá zneužít na DDoS.
Takže je to ta horší varianta. Úplně kašlou na to něco odpovědět.
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Odebírání ŘP POZOR!
« Odpověď #44 kdy: 11 Listopadu 2015, 11:32:50 »

Stanovisko MD k předmětnému návrhu (odpověď od Kudely). Na to, že jsem to poslal dnes v 6:15 je to celkem expres, má asi schopného asistenta.

EDIT: Nikdo jiný odpověď od Kudely nedostal?

Ja. Poslal mi to same uz vcera vecer :)
IP zaznamenána