30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu  (Přečteno 12454 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu
« Odpověď #15 kdy: 04 Listopadu 2015, 19:28:05 »

Ale z toho, co jsem pochopil mne napadají dvě roviny...ještě než k nim přejdu, pokud mne záležitost bude stát do 10000,- s jistotou, že o řp nepřijdu, budu spokojený.
V tom případě by pro Vás nějaké 3k za nezaplatim.cz mohly reprezentovat úsporu 7k Kč s bonusem pojištění na všechny Vámi spáchané přestupky ve všech autech do počtu 10 (pozorně přečíst výluky, i když jsou logické) na dalších 12 měsíců. SŘ ve smyslu obchodních podmínek firmy ještě nebylo zahájeno (snad, zase tak přesně si je nepamatuji), takže by neměl být problém se pojistit a k tomu vydělat 7 000 Kč. Navíc jako dárek ohromná zábava se slohovými pracemi jako podáními na úřad - jaxe tak dívám, teleshopping hadra. Nevím jak ostatní osazenstvo firmy, ale mistr jkraus222 má velmi osvěžující jazyk a elegantní styl psaného projevu.
« Poslední změna: 04 Listopadu 2015, 19:32:20 od nenym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

alien1010

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu
« Odpověď #16 kdy: 04 Listopadu 2015, 19:38:03 »

Již jsem na nezaplatim.cz napsal poptávku, mají tam cenovku u neklientů 2.990-7.500,- , ale bez garancí atd. Ale v rámci částky, je možno vybrat si jedno z pojištění...pro mne smysluplné "na FO".

Možná bych se do toho s Vaší pomocí pustil sám, ale výsledek nejistý...riziko mé chyby vysoké...

Ale co mě napadá, pokud mají fotku - což nevím, je toto bráno jako dostatečný důkaz? To nezávisle na tomto případu, spíš jako zajímavost, setkal jsem se tady na fóru s názorem, že fotka není dostatečný důkaz...?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu
« Odpověď #17 kdy: 04 Listopadu 2015, 19:56:15 »

Moc mi není jasné, proč se řadíte mezi neklienty. SŘ nebylo proti Vám ani firmě doposud zahájeno, zatím pátrají, po kom jít. Nebo jste mezi neklienty byl zařazen někým z nezaplatim.cz?
čl 4.4 obchodních podmínek zní Smlouva se nevztahuje na řízení o přestupcích, dopravních přestupcích či správních deliktech provozovatele vozidla, která byla zahájena před účinností smlouvy. Tedy nikoli o domnělých přestupcích, které byly spáchány před účinností.
Pro mě z toho vyplývá, že Vám stačí uzavřít smlouvu a zaplatit dříve, než vás zaměstnavatel napráská. Mohu se však mýlit, zkuste se zeptat přímo u nich.

EDIT: Ještě čl. 4.5 Smlouva nabývá platnosti dnem jejího podepsání oběma smluvními stranami a účinnosti dnem připsání
platby objednatele na účet poskytovatele
« Poslední změna: 04 Listopadu 2015, 20:46:09 od nenym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu
« Odpověď #18 kdy: 04 Listopadu 2015, 21:44:46 »

Na firmu to nespadne. Je to vic nez 40kmh v obci a na sprdel to sklopit nelze.
to přeci nee
pokud vím, tak u "zálesí" se psalo o tom, že právě to na sprdel spadne
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:95kmh v obci služebním vozem - výzva došla na firmu
« Odpověď #19 kdy: 04 Listopadu 2015, 23:30:15 »

40+ v obci a 50+ mimo obec na sprdel překlápějí, pouze musí vynechat odpustek, anžto nelze aplikovat blokové řízení.

Tady u těch zaměstanavtelů je ovšem trochu problém, že oni nechtějí nikdy moc spolupracovat. Jak vidí datovku s červeným pruhem, hnedka z toho mají osypky a chtějí to urychleně vyřešit, všechno zaplatit a zabavit se jakékoliv odpovědnosti. Většinou jediný průchozí je to, že vás napráší a vy si to pak řešíte po vlastní ose. kde helmuti nejsou zrovna moc účinný.
Z jakého důvodu nefunguje "přenesný" Helmut? Vždyť ZPPK to přímo předpokládá v § 10 odst (3)
Provozovatel vozidla a osoba, které provozovatel svěřil vozidlo, s výjimkou, kdy provozovatelem vozidla je zpravodajská služba, jsou povinni na výzvu policie, krajského úřadu nebo obecního úřadu obce s rozšířenou působností sdělit skutečnosti potřebné k určení totožnosti řidiče vozidla podezřelého z porušení ustanovení tohoto zákona;..

IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.