30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Strašný vítr v Kašperských horách - parkování na náměstí  (Přečteno 6191 krát)

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil

O víkendu jsem zaznamenal tak silný vítr v Kašperských Horách (to víte, Šumava), že to z aut odválo i dopisy od místního oddělení PČR. Sídlí na Náměstí, kde byly trhy a oni tam mají před služebnou dvě parkovací místa. I stalo se, že v průběhu dne tam někdo zaparkoval, nejprve Čech, poté Němec. Oba zaplatili parkování v automatu, ale nevšimli si, že parkují na místech pro příslušníky.

Ten Čech to měl dost nahnutý, protože přestupek byl zjištěn v 10:45 a už v poledne (oni chudáci neobědvají?) měl jít podat vysvětlení. Stihl to?  ;)

U Němce to bylo jednodušší, neboť neměl určený čas, kdy se má dostavit. Moc se  mi líbí, že měl s sebou vzít ŘP. Když už odhlédnu od toho, že asi neumí česky, byl by takový problém vypsat ŘP slovy?

Jinak doufám, že oba piráty nakonec pánové z Kašperek dostanou a potrestají :-)
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Strašný vítr v Kašperských horách - parkování na náměstí
« Odpověď #1 kdy: 05 Srpna 2015, 22:06:56 »

O víkendu jsem zaznamenal tak silný vítr v Kašperských Horách (to víte, Šumava), že to z aut odválo i dopisy od místního oddělení PČR. Sídlí na Náměstí, kde byly trhy a oni tam mají před služebnou dvě parkovací místa. I stalo se, že v průběhu dne tam někdo zaparkoval, nejprve Čech, poté Němec. Oba zaplatili parkování v automatu, ale nevšimli si, že parkují na místech pro příslušníky.

Ten Čech to měl dost nahnutý, protože přestupek byl zjištěn v 10:45 a už v poledne (oni chudáci neobědvají?) měl jít podat vysvětlení. Stihl to?  ;)

U Němce to bylo jednodušší, neboť neměl určený čas, kdy se má dostavit. Moc se  mi líbí, že měl s sebou vzít ŘP. Když už odhlédnu od toho, že asi neumí česky, byl by takový problém vypsat ŘP slovy?

Jinak doufám, že oba piráty nakonec pánové z Kašperek dostanou a potrestají :-)

Pokud dobře vidim, tak § 125 c/12 neexistuje. A na prvním lístku 105 c /12 je taky blbost, takže sou to debílci :-D už z principu.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Strašný vítr v Kašperských horách - parkování na náměstí
« Odpověď #2 kdy: 06 Srpna 2015, 12:16:05 »

podle mě píšou jako prasata, ale je tam vždy 125c 1k. takže správně
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:Strašný vítr v Kašperských horách - parkování na náměstí
« Odpověď #3 kdy: 20 Května 2020, 13:45:15 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána