30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6  (Přečteno 17466 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
[?] Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« kdy: 30 Července 2015, 10:21:19 »

Nepotřebuji radu, proto to dávám do tohoto vlákna. Spíše jako upozornění všem co se zde pohybují.
Dorazila mi žádost o výpalné, protože mi v ulici Libocká bylo změřeno 43(!!!). Teď mne tak napadlo, že tam je snad 40, asi se tam budu muset zajet mrknout, páč ani Google mapy ani mapy.cz mi nic neřekly. Nicméně samozřejmě to bylo v sobota ve 3:19 ráno.
Tedy pozor na Libockou, případně hurá do Libocké, pokud chcete sbírat výzvy.
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #2 kdy: 30 Července 2015, 11:17:56 »

tohle by měl být jeden z případů co se dá vyhrát jen na materiálním aspektu? 43 na 40 ve 3:19 ráno...
IP zaznamenána

asocz

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #3 kdy: 30 Července 2015, 11:29:08 »

Mám dojem, že jsem tam viděl radar o něco výše, který měří 30 km/h, ale už jsem tam dlouho nebyl
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #4 kdy: 30 Července 2015, 12:03:03 »

Mám dojem, že jsem tam viděl radar o něco výše, který měří 30 km/h, ale už jsem tam dlouho nebyl
Já si to právě také nevybavuju. Nicméně píšou 43 na 30 :). Každopádně výpalné nepodporuji :)
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #5 kdy: 30 Července 2015, 12:37:46 »

Jinak co mne ještě udivilo. Dorazila mi obálka Magistrát hlavního města Prahy, ovšam razítko a podací pošta je České Budějovice. Mám trvalý pobyt v jihočeském kraji a proto mne napadlo, že tam pošta dává razítko toho kraje, když má magistrát nějakou smlouvu a nelepěj tam normálně známky. Nenapadá mne jiný důvod. Nebo chodí dopisy z magistrátu normálně s razítkem ČB?
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #6 kdy: 30 Července 2015, 18:33:25 »

Nebude to tym ze CP ma v budejicich tu linku na pdf-ka, co potom rozposielaju klasickou postou?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #7 kdy: 31 Července 2015, 08:18:26 »

vcera jsem to byl projet na motorce

- Libocka /priblizne v miste "esicka"/ je zona 40. DZ je osazeno spravne, tzn. v obou smerech je zacatek i konec zony. Zda se da do zony vjet i jinudy, jsem nezkousel.

- do zony 40 je vnoreny usek omezeni rychlosti na 30 km/h. Je v obou smerech, ale neni symetricky. Je prerusen /minimalne ve smeru od Petrin krizovatkami, ve smeru na Petriny je DZ umisteno tak, ze by se dalo asi rozstrelit, zda je umisteno az za hranici krizovatky.

- v kazdem pripade se v obou smerech jedna o mix omezeni 30 a 40 km/h.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #8 kdy: 31 Července 2015, 10:52:05 »

- do zony 40 je vnoreny usek omezeni rychlosti na 30 km/h. Je v obou smerech, ale neni symetricky. Je prerusen /minimalne ve smeru od Petrin krizovatkami, ve smeru na Petriny je DZ umisteno tak, ze by se dalo asi rozstrelit, zda je umisteno az za hranici krizovatky.
Jo to jsem si myslel. O tom radaru vím. Respektive vím, že tam je kamera, ale popravdě jsem sii nedokázal z paměti vylovit jaká tam je rychlost a jak je to naskládané. Já mám právě pocit, že i směrem na Evropskou je tam křižovatka. Musím si to přesně zmapovat :)
IP zaznamenána

Redguy

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #9 kdy: 04 Srpna 2015, 16:33:14 »

Před nedávnem mi došla výzva z Libocké směr Evropská, přes 40 na 30ce. Myslel jsem, že je to úsekové měření, ale v tom esíčku se takovéto průměrné rychlosti prakticky nedá dosáhnout. Trochu jsem pogůglil a vypadá to, že k úsekovému měření taky první radar z každého směru měří i okamžitou rychlost, což už by bylo reálné vzhledem k jízdě z prudkého kopce. Výzvu ignoruji, tak snad dají pokoj.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #10 kdy: 05 Srpna 2015, 11:11:05 »

... ale v tom esíčku se takovéto průměrné rychlosti prakticky nedá dosáhnout...
A tro já bych si klidně troufnul říci, že v pohodě dá. Do 50 v pohodě :)
IP zaznamenána

Redguy

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Ulice Libocká směrem k Evropské, Praha 6
« Odpověď #11 kdy: 05 Srpna 2015, 12:15:48 »

A tro já bych si klidně troufnul říci, že v pohodě dá. Do 50 v pohodě :)

Tak jako asi da, ale vzhledem k tomu, co tam predvadeji autobusaci a kolik bouracek uz jsem tam kvuli jejich nadjizdeni do zatacek videl, tak bych byl opatrny :)
IP zaznamenána