30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: S dovolením, já tady pracuju.  (Přečteno 41848 krát)

Brake

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #60 kdy: 26 Srpna 2017, 21:56:28 »

Teď jsem si uvědomil, že mě u obou testu nepoučili a mám to nahrané. ;D
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #61 kdy: 27 Srpna 2017, 02:16:15 »

Klasicky modus operandi - jen uspesne nahrany a nafoceny .
Neznalost(mozna i nevedoma) nejen zakona o PCR .
Ze se neumi chovat jako profesionalove jim nevadi ( o to smutnejsi ze ani nadrizenym nebo OVK - tam meli jen otazku o co mi jako jde po roce...) - potkal jsem takoveho co se pochvalil ze tak pracuje uz 10 let....
Osloveni"mlady muzi" asi nebude z te brozury,ustroj,cislo,vyhrozovani ,sikana,zneuziti pravomoci,stani v zeleni.....
Jo - se dopracujem zase k necemu takovemu jako za CSSR - ja te(se) chranim pred tema-teroristama - rub obuskem!
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #62 kdy: 28 Srpna 2017, 08:45:34 »

Jo - se dopracujem zase k necemu takovemu jako za CSSR - ja te(se) chranim pred tema-teroristama - rub obuskem!

no já se obávám že jsme se už dávno dopracovali.......
IP zaznamenána

hartom

  • Příspěvků: 112
    • Zobrazit profil
Re:S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #63 kdy: 31 Srpna 2017, 15:06:32 »

A co takhle?  :D



Někdo jim to ještě musel vysvětlit chudákům...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #64 kdy: 22 Září 2017, 17:56:58 »

Určitě, vyjádřil jsem se písemně, požadoval předvolání hlídky a snad jěstě pár věci, nevyhověno, následovala podjatost, nevyhověno, teď jsem ve lhůtě na odvolání vůči podjatosti.

Jenom update. Po podaném blanketním odvolání se nic nedělo, tak jsem 2 měsíce na to poslal doplnění odvolání, ať se to hne. No a hnulo se, 2 dny po tom, co jsem přes DS poslal doplnění mi do DS přišlo dle všeho usnesení o ustanovení opatrovníka (dle subjektu v náhledu). Ještě jsem to nepřijal, počkám si, je to v DS pro PFO, mám čas. Oni to asi rovnou posílají i pozemně, což si nevyzvedávám a pak v den fikce pozemního doručení stahuju z DS, ať nemusím na poštu.

Předpokládám, že důvodem opatrovnictví je nekontaktnost (nebo slabomyslnost, i to je možné), což je zvláštní, když jsem se odvolával (takže jsem asi musel vědět, že se je vůči čemu odvolat) a i doplnil odvolání (ač dejme tomu, to se jim za 2 dny na stůl nemuselo dostat), o tom, že jsem tam byl i osobně nepodat vysvětlení a podával jsem i námitku podjatosti nemluvě.

Už je to tak 15 měsíců, tak snad se to hne. Jenom nevím, proč to jde z městské části, když už jsem se odvolal a mělo by to jít na magistrát Prahy.

IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
S dovolením, já tady pracuju.
« Odpověď #65 kdy: 10 Srpna 2018, 15:07:28 »

Ač nerad, tak toto jde dát do WIN. Nerad jsem proto, že můj poslední krok jsem si náramně užíval a chtěl jsem vedět, co na to ouřada. Žel, zanikla po 2 letech odpovědnost a SO1 nestihnul po prvním kole, které jsem vyhrál, ani vydat další rozhodnutí

Časem doplním nějaké podrobnosti, hlavně asi zrušení rozhodnuntí SO1 ze strany SO2, to jsem dost zíral, jak si s SO1 vytřel SO2 a..l.
« Poslední změna: 10 Srpna 2018, 15:09:46 od swenak »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]