30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy  (Přečteno 7527 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Vyžádal si někdo nějaké analýzy např. ze Mělníku, Starého Vestce, Říčan, Šternberku, Rosic, Židlochovic, Pohořelic, Mikulova atd.,
které vyhodnocují vliv instalace stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy? Ale ne nějaké dojmy "expertů",
ale tvrdá data, statistiky nehod před a po instalaci atd. Předpokládám, že nic takového nemají.
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #1 kdy: 21 Července 2015, 00:57:30 »

Konkrétně v Rosicích jsem se na tohle při příležitosti pořízení kopie spisu ptal a bylo mi na rovinu řečeno, že jde jen o peníze... Chčijou nám na hlavy a ani se to už nesnaží vydávat za déšť... ergo konkrétně tam si myslím, že žádnou takovou analýzu nedělali. Podle mě se ty analýzy, pokud se teda ovšem vůbec nějaké dělají, nesou spíš v opačném duchu - vybrat ten nejpřehlednější a nejrovnější úsek, kde nikdy nedošlo k žádné nehodě a tam dát radar, páč to znamená příjem pro obec navíc... Podle mě některé obce s tím příjmem pak i počítají v rozpočtech... :x
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #2 kdy: 21 Července 2015, 09:34:25 »

Něco podobného mám teď rozpracováno v Pardubicích. Opicie teď dovolenkuje, takže téměř celý červenec neměří rychlost. Pak bude samozřejmě následovat dotaz, jak se absence opicajtů negativně promítla do bezpečnosti SP. Nedělám si iluze, že by to k čemukoliv vedlo, ale budu je prudit, protože to je zmrdí hnízdo
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #3 kdy: 21 Července 2015, 09:50:37 »

Něco podobného mám teď rozpracováno v Pardubicích. Opicie teď dovolenkuje, takže téměř celý červenec neměří rychlost. Pak bude samozřejmě následovat dotaz, jak se absence opicajtů negativně promítla do bezpečnosti SP. Nedělám si iluze, že by to k čemukoliv vedlo, ale budu je prudit, protože to je zmrdí hnízdo

Do toho bych šel taky (jinde), ale jak zjistit ty dovolené?
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #4 kdy: 21 Července 2015, 10:13:17 »

Citace
Do toho bych šel taky (jinde), ale jak zjistit ty dovolené?

tak v PCE mají na webu sekci "kde dnes měříme" a teď je tam zpráva, že v červenci se neměří
IP zaznamenána

asocz

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #5 kdy: 21 Července 2015, 16:21:36 »

Analýzy jistě existují, ale pokud nemají přímo nálepku "tajné", tak alespoň "neveřejné"
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Vliv stacionárních radarů na zvýšení bezpečnosti dopravy
« Odpověď #6 kdy: 18 Srpna 2015, 12:21:17 »

Zažádal jsem o tyto informace Židlochovice a poslali mi účet na šest stovek
Téma: Zadost o Informace Zidlochovice - ucet

Zkusím to z nich dostat zdarma, ale když budou houževnatí, tak na ně hážu bobek,krmit je nehodlám, už je to v prekluzi a stejnak nevím, co s tím podniknout. Žaloba nemá naději, napsat do novin nemá smysl a všichni smysl těch opatření buď znaj a nebo na to řeknou "když je tam padesát, máš jet padesát".

Mohlo by se to hodit leda k podjatosti toho konkrátního úřadu při dalších deliktech.
IP zaznamenána