30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výsledná hodnota 0.85 + rychlost  (Přečteno 6307 krát)

ScOrpionuVerde

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
[?] Výsledná hodnota 0.85 + rychlost
« kdy: 01 Července 2015, 20:51:45 »

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o pomoc či radu, vím že toto téma už zde bylo mnohokrát probíráno ale chtěl bych vědět, zda se aktuálně dá něco udělat s mou situací. Byl jsem po narozeninové oslavě, která se trochu protáhla a toho rána jsme jeli na zápas do vesnice XY s domněním, že alkohol z krve už vyprchal - nic jsem nepociťoval. Teď k věci kousek před obcí "mimo můj kraj" byl radar, kde měřili a ve vesnici už čekala PČR, kde jsem se podrobil dechové zkoušce první dopadla 0.97 a druhá 1.02 nato mě odvezli do nemocnice na krevní test, který dopadl 0.85 (před pár dny mi to bylo telefonicky oznámeno). Rychlost po odečtení byla 126km/h (mimo obec) - řidičský průkaz jsem nevydal. Děkuji předem za info, radu či pomoc - měl by to řešit Úřad v Mariánských Lázních.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výsledná hodnota 0.85 + rychlost
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2015, 10:34:58 »

Nasadit aktivní přístup k délce řízení (využívat lhůty a snažit se to prodlužovat).

Ale jsou to dva větší přestupky tak to úřad asi jen tak nevzdá.
Jestli nemáte za poslední rok před přestupkem jiný flastr za rychlost 30+ a můžete si dovolit 3 body tak mimo protokol zjistěte jestli nepřistoupí na dohodu odložit alkohol když se nebudete cukat u rychlosti.
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Výsledná hodnota 0.85 + rychlost
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2015, 16:13:29 »

Já jsem byl taky na odběru krve v nemocnici a tam jaksi zapomněli do toho formuláře napsat, čim se dezinfikovala před odběrem kůže v místě vpichu a jehla. Údajně na to zapomínaj dost často, případně tam bouchnou razítko s kódem jednorázový jehly. Potom se dá argumentovat tim, že použili dezinfekci na bázi alkoholu.
IP zaznamenána