30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fólie na předních bočních sklech auta  (Přečteno 24772 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #15 kdy: 19 Června 2015, 09:02:24 »

Tož chtít může, to je ale tak všechno. Úředník nepatří do kategorie certifikovaná odborná osoba mající oprávnění provést kontrolu a posouzení technického stavu vozidla
 ;D
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #16 kdy: 20 Června 2015, 21:10:44 »

odkazuji na to, že většina vozidel má opravda skla standartně 70%
takže tady by návštěva znalce mohla být "jistou trefou"
jestli tam ty folie ještě stále jsou...
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #17 kdy: 22 Června 2015, 23:01:22 »

To "V" znamená římská 5 a je to označení ztmavení pro jiná skla než přední. Pochyboval bych, že existuje auto mladší 12 let, na které lze umístit legální folie s více než pár procenty. Smůla je mít navíc vyznačenou propustnost na skle od výroby, pak jaksi není potřeba nic měřit, že. Hodnotu jim podle VIN klidně sdělí i výrobce auta.
Hrál bych to zavinění - auto jste tak koupil, kartička je, atesty jsou, stk opakovaně prošlo - běžný řidič není schopen poznat, že to není cajk, kór když má štemply.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #18 kdy: 30 Června 2015, 15:14:21 »

To "V" znamená římská 5 a je to označení ztmavení pro jiná skla než přední. Pochyboval bych, že existuje auto mladší 12 let, na které lze umístit legální folie s více než pár procenty. Smůla je mít navíc vyznačenou propustnost na skle od výroby, pak jaksi není potřeba nic měřit, že. Hodnotu jim podle VIN klidně sdělí i výrobce auta.
Hrál bych to zavinění - auto jste tak koupil, kartička je, atesty jsou, stk opakovaně prošlo - běžný řidič není schopen poznat, že to není cajk, kór když má štemply.
Hrát to na zavinění bude potřeba až tehdy, když cajti prokáží porušení zákona. Vzhledem k tomu, že nic neměřili a mají v ruce houby, tak je to zbytečný. Dokazování je najejich straně.
IP zaznamenána

sup

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #19 kdy: 02 Července 2015, 15:16:06 »

Takže už dorazilo něco z magorátu,nebyl jsem zastižen doma takže je to na poště,počkám asi až mi to ten desátý den hodí do schránky což je asi zítra,ať nemusím lítat na poštu,až to otevřu tak dám vědět co soudruzi vymysleli...Pochybuju že poslali spis bo tak,asi si se mnou budou chtít promluvit osobně,nevím.
Počkám až co to bude a pak vás poprosím podle toho co poslali jak nejlépe postupovat při návštěvě orgánu.(co říct atd,spíš co můžou chtít a co ne) uvidíme.
Zítra by to mělo přistát ve schránce,a když ne tak si to asi vyzvednu,odjíždím v po na týden na dovču a nechci abych něco propásl a oni se pak mohli hojit.
 8) jinak folie jsou tam pořád a už jsem měl tu čest opět k silniční kontrole a orgáni nic neříkali,je to prostě o lidech..
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #20 kdy: 06 Července 2015, 22:44:55 »

Že je na nějaký fólii nalepenej štítek s atestem, má hodnotu smrkový šišky, protože ten štítek si můžu nalepit třeba na cihlovou zeď. Možná bych ty štítky taky někde ještě vyhrabal. Kamarád měl kdysi těch archů se štítkama hromadu a nějaký mi věnoval, když jsem koketoval s myšlenkou dělat fólie na autoskla. V podstatě si akorát člověk zaplatí jakejsi certifikát např. u Bruxafolu a může si pak těch štítků u nich koupit, kolik chce.
Jinak ten kamarád měl černý BMW se ZJEVNĚ moc zatmavenými skly, což fízlové teda milovali. Já s tim autem občas taky jezdil a zastavovali mě fakt pořád. Já jsem při kontrole preventivně vždycky stáhnul obě přední okna.
IP zaznamenána

sup

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #21 kdy: 14 Července 2015, 14:54:00 »

Tak z magorátu dorazilo rozhodnuti o tom,že se žádost o pořízení kopie zámítá.
Jde a má to cenu podávat proti tomuhle nějaké odvolání nebo čekat až dojde nějaký další líbezbríf,jestli dojde.
dík
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #22 kdy: 14 Července 2015, 16:28:48 »

Jsou to zmetci.

Odvolani, vcetne souvisejicich veci je tady: http://30kmh.cz/index.php?topic=611.0
Stiznost, popsanou v tomtez topicu podejte, alespon se ourada nebude nudit. Vice zde: http://30kmh.cz/index.php?topic=488.0


IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #23 kdy: 14 Července 2015, 17:01:26 »

Inu Brno. Mam pocit, ze neexistuje nikdo, komu by se to povedlo z Brna vymamit.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #24 kdy: 15 Července 2015, 01:07:33 »

Tak zase uděláme hromadnou posílačku? Rovnou i se žádostí o mzdy, odměny, řešené případy a rozpočet na 2015 (předpokládané inkaso, plnění plánu). Aspoň se tam ty vohrndíry nebudou nudit a votravovat jiný slušný lidi.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

sup

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #25 kdy: 21 Července 2015, 15:06:05 »

Hromadnou posílačku bych nechal na jindy  ;)
Pročítal jsem to Odvolání proti rozhodnutí o odmítnutí žádosti o poskytnutí informace a nevím zda to poslat tak jak to je,protože magorat jestli jsem to dobře pochopil se ohání v tom rozhodnuti o zamitnuti novějším judikatem ze dne 13.12.2012 , čj 7 Ans 18/2012-23
a v tom odvolání je psaný jiný.
IP zaznamenána

sup

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #26 kdy: 01 Června 2016, 15:04:58 »

Prekluze.. ;) ale trvalo jim to.
Všem díky
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Fólie na předních bočních sklech auta
« Odpověď #27 kdy: 01 Června 2016, 17:16:49 »

Gratulacia. A teraz by to chcelo nejak v tom vymachat toho zmrda uradnika, ktory bez dokazov cokolvek zahajil a dovolil si bezdovodne otravovat danoveho poplatnika.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj