30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výzva provozovateli k uhrazení určené částky  (Přečteno 5162 krát)

fiona

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Výzva provozovateli k uhrazení určené částky
« kdy: 09 Června 2015, 10:30:13 »

Ahoj, zřejmě stále diskutované dokola, před pár dny mi přišla výzva k uhrazení 1000,- za jízdu 50km/h na 30-ce a o týden později totéž za jízdu 63km/hod na 50ce za 600,-. Coz bych rada resila jinak nez platbou. Prosím o radu, klidne do SZ, pripadne klidne link jestli je nekde "navod". Snažila jsem se pročíst, ale trochu se v tom ztrácím. Došla jsem k variantě "výzvu provozovateli k uhrazení" nechat vyhnít a případně, když se ozvou použít variantu "mrtvý Helmut", .. ale detailne stejně nevím, jak a co tam napsat, aby mi tam nekde nechyběla nějaká významná skutečnost. Moc dekuju všem co poradí, J.
PS: snazim se sem dat ten dopis, ale neumim to vlozit
« Poslední změna: 09 Června 2015, 11:43:24 od fiona »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli k uhrazení určené částky
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2015, 11:26:59 »

V problematice taktiky jste se evidentně zorientovala správně.

Pro přídání přílohy klikněte dole pod bílým textovým polem do kterého píšete na "Rozšířené možnosti" a tam na tlačitko "Procházet"....
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Výzva provozovateli k uhrazení určené částky
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2015, 02:06:24 »

Jo to je Pha, tady se to ignoruje. Dejte vědět jestli přijde něco dalšího…s trochou štěstí ne, jinak až někdy za dlouho.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

fiona

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Výzva provozovateli k uhrazení určené částky
« Odpověď #3 kdy: 10 Června 2015, 09:58:03 »

Moc děkuju, zatím teda na ty "cancy" budu doma koukat a modlit se že se nic dít nebude. Viděla jsem něco o promlčení za 2 roky, .. tak to můžu čekat asi klidně tak dlouho.....
IP zaznamenána