30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: Logo 30kmh  (Přečteno 113339 krát)

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #75 kdy: 16 Září 2016, 09:51:20 »

"S policajtem ani strážníkem se nebavíme"

"Zatloukat, zatloukat, a jakmile jde o alkohol, zatloukat a nepřiznávat"

"S přestupkem na místě se nesouhlasí"

takovéhle fráze by mohly být základem, plus pár nejdůležitějších paragrafů (poučení, prokázání totožnosti, podání vysvětlení, potvrzení o provedeném úkonu)
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #76 kdy: 16 Září 2016, 11:34:27 »

Přikláněl bych se k vytvoření nějaké podobné kartičky nebo bookletu s opravdu základními poučkami zejména v první fázi kontaktu s PČR/MP face to face. Myslím, že je z čeho vybírat a zredukovat by se to snad i dalo, nikdo asi úplně nečeká manuál jako k mixéru (zapni tohle, zmáčkni tohle, drž tohle a k tomu piktogramy jako z Ikea). Podle mě by to mohlo minimálně zachránit takové to přiznávání k alkoholu včer před kontrolou atd., zkrátka jednoduché chyby, které tady tak často vyčítáme a "smějeme" se za ně odchyceným duším. Následně naformátovat tak, aby si to každý mohl svévolně vytisknout a přiložit do auto k originálně zabalené lékarničce atd.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #77 kdy: 16 Září 2016, 12:52:48 »

Vtip je v tom, že vohnout ti stejně neuvěří dokud se sám nespálí anébrž v případě konfrontace s pachy se na kartičku vysere/zapomene že ji má a je hotovo. Pokud někoho přesvědčíš o pravé motivaci pachů a o tom jak u nás silniční fašounství funguje, tak nepotřebuje žádnou kartičku. Stačí vědět že musí a může nahrávat a na nic neodpovídat. Cokoliv nad tuto mez není možné vměstnat do nějakého stručného poučení na kartičce a je ke kvalifikovanému a správnému jednání s pachy nutno delší samostudium a schopnost posoudit situaci ze všech aspektů.

EDIT: Navíc v případě konfrontace s pachy není mnoho času na nějaké sáhodlouhé čtení...
« Poslední změna: 16 Září 2016, 12:56:22 od pk202 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #78 kdy: 16 Září 2016, 13:53:39 »

Já se blízkým snažím vštěpovat:

1. nesouhlasíš s přestupkem, fízlovi nic nevysvětluješ, nic neříkáš, nic neodpovídáš, nic nepodepisuješ.
2. pokud si nejsi zcela jistý, že jde o nějakou banalitu, nemáš u sebe řidičák
3. pokud si myslíš, že máš více než promili, odmítni dýchat i jít na krev
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #79 kdy: 16 Září 2016, 15:02:55 »


DTTO logo. Druha cast pise, ze jim vadi odrolovat pokazde pres 1/3 obrazovky kvuli obrazku.
Ted tam plesknu logo a neplodna debata tu bude zas.

RESUME: protoze tu nevladne demokracie, tak logo NEBUDE. Stejne tak zustanou defaultni ikonky a nebudeme instalovat zadna dalsi rozsireni SMF.

A co udělat tento dvoukrokový kompromis:

1. vyhodit informace o problémech s přihlašováním, které už je asi dávno stejně vyřešené. Skrolování tak bude taky ušetřeno*.
2. logo vrátit, ale zároveň to udělat tak, aby se skrývalo tím tlačítkem mínus/plus vedle datumu. Věřím, že uživatelé praktikující honitbu za každým ušetřeným vertikálním pixelem mají už teď hlavičku nastavenou pomocí toho tlačítka do kompaktního režimu.

S bodem 2 jsem případně ochoten pomoci.

*v případě, že uživatel nepoužívá kompaktní hlavičku popsanou v bodě 2
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #80 kdy: 16 Září 2016, 15:28:32 »

A nebo to místo nahoru dát pod stránku.. bude tam a nebude zabírat místo nahoře.
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #81 kdy: 16 Září 2016, 22:12:10 »

Přihřeji si polévčičku, kdyby chtěl někdo pomoci tak tady https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2762.msg26363#msg26363 jsem začal sepisovat jakýsi slovníček pojmů co se tu na foru vyskytujou. Je tam i spousta věcí v rozpracované fázi.

Začal jsem ho dělat v době kdy jsem měl čas, teď už čas moc nemám a slovníček nerozšiřuji, když se ho někdo ujme budu jedině rád. Slovníček není oficiální součástí fóra a já fondy nemám, takže prachy za to nečekejte ;-)
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #82 kdy: 22 Října 2016, 18:26:43 »

Něco jako vizitka za stěrač by se hodila. Včera pri čekání jsem si nudu krátil takto:
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #83 kdy: 22 Října 2016, 18:55:56 »

Něco se má údajně dělat (nebo už to je), nevim, komunikace je v podstatě mrtvá. Mám dobrého dodavatele na vizitky, od pár tisíc kusů to vychází i ofset v barvě výrazně pod korunu za kus, klidně bych to nasekal, ale zase se nechci pouštět do něčeho, co už je možná v běhu. Jestli to František bude číst a poinformuje mě…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #84 kdy: 22 Října 2016, 22:26:43 »

Nez neco bude, zde oboustranna vizitka na A4
- jestli chce nekdo upravit text/zkontrolovat obsah

eRooo: diky, opraveno
« Poslední změna: 03 Listopadu 2016, 18:37:48 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

job999

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #85 kdy: 25 Října 2016, 09:17:24 »

Logo fóra je k volnému upotřebení několik stránek zpět. Nebojte se ho použít  ;)
Ať už na kartičky, vizitky, letáčky , samolepky na auto....cokoliv.  8)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #86 kdy: 03 Listopadu 2016, 17:49:03 »

fu:

  mám dojem, vcelku silný, že obrana před šikanou bude s jedním N  :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #87 kdy: 20 Července 2017, 17:57:46 »

Bude se konat nějaké hromadné objednávání samolepek, nebo si mám nechat vyrobit sám?
Myslím, že je to docela dobrý nástroj na "ztmelování" komunity a je škoda, že to utichlo :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #88 kdy: 20 Července 2017, 23:20:04 »

já si tedy myslím, že jakékoli zvýraznění je kontraproduktivní
páč když si ji zasahující orgán všimne, tak se mu těžko rozklepou kolena, ale reálně hrozí, že si vše radši dvakrát zkontroluje

čili ono bolševické "nevyčnívat" platí i zde

a ti kteří zde aktivně vystupují jsou jistě již natolik známi - úřadům a orgánům - že samolepku ani nepotřebují  ;)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Logo 30kmh
« Odpověď #89 kdy: 28 Září 2017, 18:23:18 »

Byly by nějaký ty návrhy loga přímo ve vektoru, nebo ve větším rozlišení klidně rastr (preferuju PNG či jiné normální formáty, co umí transparentní pozadí)? Pár stránek zpátky vidím PDFka, nicméně krom toho plně barevnýho to vypadá nějak divně  :o Budu v dohledné době dávat do tisku něco od Stickers-cz, tak bych to přihodil. Taky jsou častý poptávky na křížek na ojrovlaječku na značku, to je sice aktivita Svobodných, ale asi jim to vykradu a dám do nabídky taky :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8