30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Slajdy z přednášek  (Přečteno 5996 krát)

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Slajdy z přednášek
« kdy: 19 Dubna 2015, 20:22:58 »

Přikládám slajdy z včerejších přednášek
IP zaznamenána

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #1 kdy: 19 Dubna 2015, 20:55:59 »

Chtěl bych poděkovat Smrtihlavovi za organizaci srazu a všem přednášejícím za jejich příspěvky. Bylo skvělé se setkat s lidmi kterým není neustálá perzekuce a utahování šroubu v dopravě lhostejné, aktivně se jí brání a mají odhodlání s tím něco dělat. Možná by to chtělo založit sekci kde bychom sbírali podněty na téma "Obrana proti silničnímu fašismu".
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #2 kdy: 20 Dubna 2015, 07:54:53 »

Ahoj, i ja se pripojuji s velkymi diky organizatorum a vsem, kdo prispeli.

Bylo to velmi zajimave, poucne a s notnou davkou deprese z toho, kolik toho statem chraneni delaji proti nam, ridicum (a lidem vseobecne), prisla i jista davka optimismu, ze jsou tu porad taci, kteri se chteji branit a stoji jim za to podobne akce poradat a sirit sve znalosti a zkusenosti.

Fuj, ja ale umim psat dlouhe vety :)

Takze jeste jednou velke diky vsem zucastnenym a organizatorum obzvlast.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #3 kdy: 20 Dubna 2015, 17:05:10 »

Taky se připojuji k děkovačce. Bylo to velmi poučné a jsem rád, že jsem se mohl potkat s fajn lidmi. Děkuji všem i za to, že jste přemluvili Luboše k účasti, jsem rád že jsem měl možnost se s ním po letech potkat.
IP zaznamenána

kousak

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #4 kdy: 23 Dubna 2015, 10:18:44 »

Tak ja rovnez dekuji organizatorum, ze si nasli cas a odhodlani takove setkani zorganizovat a jsem rad, ze jsem se mohl setkat s lidmi, ktere znam jenom podle nicku a jejichz postrehy a nekonformni pohled na svet me   vzdy zajimali.
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #5 kdy: 23 Dubna 2015, 10:43:15 »

A já doufám, že by se příští taková akce mohla uskutečnit v Brně :).
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #6 kdy: 23 Dubna 2015, 12:42:08 »

Já jsem trochu čekal, že tam bude víc konkrétnějších informací, třeba jak nejúčiněji bojovat proti sprdeli, ale jinak akce pěkná a skvělá organizace.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #7 kdy: 06 Května 2015, 18:19:42 »

Tak já to bral spíše jako setkání lidí, co mají podobný pohled na věc, konkrétní věci se řeší lépe písemně, třeba zde na fóru.

Jinak taky děkuji za organizaci. No a sice se práskat nemá, ale hlásit se musí, tak hlásím, že jeden nejmenový účastník si cestou na sraz vysloužil stylovou Výzvu k uhrazení určené částky :-)
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Slajdy z přednášek
« Odpověď #8 kdy: 09 Května 2015, 13:52:02 »

tak mě napadlo - doufám, že organizátoři nezůstali v červených čísel a všechny náklady na sraz byly úspěšně pokryty...?
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.