30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokuta za parkování - Fischamend, Rakousko, platit? Jak to dopadlo u ostatních?  (Přečteno 1514 krát)

luke0111

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil

Zdravím vás,
několikrát jsem v minulosti parkoval u letiště ve Vídni, v městečku Fischamend. Vždy to bylo bez problémů, až letos, kdy se mi objevilo za stěračem 11(x25 euro/6 dní) pokut za parkování v jakési krátkodobé zóně. V městečku nikde není označená (jel jsem od průmyslové zóny), na státní policii mi řekli, že to prosadili místní aktivisté, jim to připadá jako stupidita, ať to logicky řeším s městem. Neb tu diskuze konkrétně na toto téma už v minulosti byla, tak se chci jen zeptat, co se stalo u těch, vás, kteří jste nezaplatili? Nemám problém uznat chybu a zaplatit za to, ale tohle je vyloženě prasárna. Nikde nic zřetelně označeného, zasypané auto papírem s pokutami ( a kolik mne podobných tam bylo...) ... Jinak pokuta je v němčině, SPZ auta. Díky
IP zaznamenána

Quick

  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil

Lístky za stieračom pravidelne kradnú miestni chuligáni, takže ste si žiadny za stieračom nenašli.

Treba počkať na to, čo Vám pošlú doporučene poštou na Vašu českú adresu...
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 972
    • Zobrazit profil

Lístky za stieračom pravidelne kradnú miestni chuligáni, takže ste si žiadny za stieračom nenašli.

Treba počkať na to, čo Vám pošlú doporučene poštou na Vašu českú adresu...
A samozřejmě v Češtině, protože Hitlerštinou neumíte...
IP zaznamenána

luke0111

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil

Lístky za stieračom pravidelne kradnú miestni chuligáni, takže ste si žiadny za stieračom nenašli.

Treba počkať na to, čo Vám pošlú doporučene poštou na Vašu českú adresu...
A samozřejmě v Češtině, protože Hitlerštinou neumíte...

Díky moc, taky to tak vidím.
IP zaznamenána