30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování v obytné zóně - výzva  (Přečteno 258 krát)

Ramon50

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Parkování v obytné zóně - výzva
« kdy: 03 Dubna 2024, 11:13:34 »

Dobrý den, mám takový dotaz parkuji v obytné zóně ve křižovatce ve tvaru T kde bych normálně mohl stát parkuji tu už pár let až teď jsem měl za stěračem výzvu.Ale de o to že v této obytné zóně není žádné vyznačené místo k parkování, a ostatní parkují na dvouproudové silnici kde zaberou celý jeden jízdní pruh a nic nedostaly.... Mám nějakou šanci se bránit ? Děkuji za odpověď
IP zaznamenána

svymp

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v obytné zóně - výzva
« Odpověď #1 kdy: 03 Dubna 2024, 11:20:40 »

Mně v minulosti pár lístků od strážníků odnesl vítr. Tím všechno skončilo, nic dalšího nepřišlo.
IP zaznamenána

Zox

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v obytné zóně - výzva
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2024, 11:28:55 »

Šance bránit se je téměř vždy, ale jestli jste teprve u lístečku za stěračem, času je dost.
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v obytné zóně - výzva
« Odpověď #3 kdy: 03 Dubna 2024, 12:24:39 »

Pokud parkujete v oblasti platnosti značky IP26a , tak je jedno, že parkujete v křižovatce T - pokud v oblasti není vyznačené žádné ofiko parkovací místo, tak tam stát nesmíte - lze jen zastavit.. Tj. jak je zde zmíněno - lístek vzal vítr a vyčkejte zda se vůbec někdo ozve a popř. pak zjistit jak to mají pomahači zadokumentováno a zkusit kdyžtak linii obrany, že se jednalo o zastavení, nikoli o parkování - stání.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 026
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v obytné zóně - výzva
« Odpověď #4 kdy: 03 Dubna 2024, 12:28:10 »

mortas> Případně zastavení vozidla.
IP zaznamenána