30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k zaplacení určení částky, 62km/h, Rožnov  (Přečteno 417 krát)

K610

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Výzva k zaplacení určení částky, 62km/h, Rožnov
« kdy: 27 Února 2024, 15:47:00 »

Zdravím, toto som tu riešil ešte v 10.mesiaci 2023, prišiel mi domov doporučený list z MÚ Rožnov pod Radhoštěm, ktorý som neprebral, viac v tejto téme https://www.30kmh.cz/index.php?topic=12986.0 .
Tento týždeň mi mal prísť jeden list do vlastných rúk, poštárka ma zastihla akurát keď som bol na odchode z domu a k tomu som si bol istý čo mi nesie , tak som sa ani nepozrel (hlúpa chyba), list som prebral, a až v aute som sa pozrel že sa jedná o list od MÚ Rožnov  :x . Podľa všetkého poslali znova rovnaký list čo v 10.mesiaci 2023, keďže na liste je dátum XX.10.2023. Prišla výzva k zaplateniu určenej čiastky, 500kč, zmeraný Ramer10, zaplatiť do 30 dní od doručenia alebo do 30dní nabonzovať vodiča. Auto je registrované na Slovensku.
Ako postupovať ďalej? Ignorovať? Alebo udať helmuta s doručovacou adresou na Slovensku?
« Poslední změna: 27 Února 2024, 15:51:55 od K610 »
IP zaznamenána