30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ryhlost – 57 na 40, identifikace, správní řízení – rozhodnutí  (Přečteno 4354 krát)

stylR

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil

Ahoj, mám prosbu na zkušenější – rychlost (po odečtení) 57 na 40, přišlo pozvání k ústnímu jednání, požádal jsem o spis, avšak zapomněl jsem, kdy se mám dostavit na to ústní (to mělo být 31. 3.) a jelikož jsem se nedostavil, rozhodli v nepřítomnosti (pokuta 2.500).

Rád bych se zeptal, jaký je teď nejlepší postup? Spis ještě nedorazil, a běží mi lhůta na odvolání. Co je nejefektivnější? Je to odvolačkou je Středočeský kraj.

Díky moc za rady
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Ryhlost – 57 na 40, identifikace, správní řízení – rozhodnutí
« Odpověď #1 kdy: 06 Dubna 2015, 11:57:42 »

A to nešlo požádat o spis, když to bylo v příkazu? Kde jsou omluvenky nebo námitka podjatosti? Teď nezbývá nic jiného, než napsat velice kvalitní odvolání a doufat, že to kraj shodí. K tomu je však třeba spis, proto bude nejlepší zajít na úřad osobně a nechat si udělat kopie. A můžete sem postnout anonymizované rozhodnutí, ať si alespoň místní udělají obrázek o co šlo a jak je rozhodnutí kvalitní? A byl jste vůbec vyzván k seznámení s podklady před vydáním rozhodnutí?
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Ryhlost – 57 na 40, identifikace, správní řízení – rozhodnutí
« Odpověď #2 kdy: 06 Dubna 2015, 15:26:20 »

nj, doteď odfláknuto, pozdě bycha honit... teď už jen odvolání. Je zapotřebí kompletní! spis a rozhodnutí, pokud chcete s něčím poradit. Teď každopádně v poslední den lhůty poslat blanketní odvolání, vyčkat na poučení úřadu a sdělení lhůty (nechat odležet na poště) a pak poslední den určené lhůty odvolání ostré. Ohledně podkladů tipuju na 2v1 v předvolání, ale bez znalosti spisu je to jen spekulace
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Ryhlost – 57 na 40, identifikace, správní řízení – rozhodnutí
« Odpověď #3 kdy: 06 Dubna 2015, 19:19:09 »

Mělo se to řešit dřív.. když už došlo k rozhodnutí a v obhajobě byly chyby tak je to složitější.

Potřebujete spis. Když ho úřad nepošle tak tam budete muset jít nahlédnout do spisu.
Pak asi blanketní odvolání na získání dalšího času.

Možnost seznámit se s podklady pro vydání rozhodnutí asi nebyla? Bod do odvolání.

A taky podle toho kolik času zbývá do prekluze.
IP zaznamenána