30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Chystaný zákon upraví elektronické reklamace poštovních zásilek  (Přečteno 264 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Ministerstvo průmyslu a obchodu plánuje změnit možnosti reklamace poštovních služeb. V novele zákona o poštovních službách, kterou poslalo do meziresortního připomínkového řízení, nově sice zakotvuje možnost podávat reklamace ztracených nebo poškozených zásilek elektronicky.

Současně však toto právo omezuje jen na odesílatele, resp. adresáta jen v těch případech, kdy dojde poškození nebo úbytku obsahu, nebo pokud toto právo odesílatel na adresáta postoupí.

https://www.lupa.cz/aktuality/chystany-zakon-upravi-elektronicke-reklamace-postovnich-zasilek/
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Ale tohle uz tak funguje, ne? Jednou mi posta ztratila doporucenou zasilku a kdyz jsem to chtel reklamovat, tak mi rekli, ze to muze jen odesilatel. A kdyz jsem chtel znat odesilatele, tak mi to pry nemohou rict, jen podaci postu... Nakonec to napsala na papirek, ten mi nenapadne ukazala a pak ho roztrhala...
IP zaznamenána