30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odboceni doleva na krizovatce se zakazem odboceni doleva  (Přečteno 671 krát)

Nounejm

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Odboceni doleva na krizovatce se zakazem odboceni doleva
« kdy: 30 Prosince 2023, 14:43:24 »

Zdravim, chtel bych vedet co mi hrozi (body, pokuta, zakaz rizeni)?

Vcera jsme byli ma rodinnem vylete v jednom lazenskem meste. Vzadu dve mensi deti fnukajici ze se uz pocutaji. Na spolujezdci nervozni pani co me navigovala...treba tady doleva...vsechno se odehralo rychle, vidim plna cara, hlavni silnice, vedlesi silnice jednosmerka (muj smer), blinkr a sup to tam. Po par destkach metru jsem zastavil aby deti vykonaly potrebu. A v tu dobu me dobehl nejaky domorodec ze jsem odbocil do zakazu a jsou tam kamery. Podekoval jsem a sel se podivat zpet. A ano byl tam i zakaz odboceni doleva. Znacka je dal od komunakace a proste jsem ji prehledl. Jsou tam 4kamery, dve asi hlidaji zakaz odboceni a dve kdyby to chtel nekdo svihnout jednosmerkou.

Z opacneho smeru zakaz odboceni neni, moc nechapu proc tam vlastne je, mozna jen aby se netvorily kolony...ale kdyz jsem jel ja, tak nikde nikdo za mnou a ni v protismeru. Nikoho jsem neohrozil, neomezil ani nezbrdil.

Napada nekoho nejaka beztrestna vymluva, vyjimka...?
Vzhledem k tem kameram ocekavam nejake brzke psani...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Odboceni doleva na krizovatce se zakazem odboceni doleva
« Odpověď #1 kdy: 30 Prosince 2023, 15:03:02 »

Klíííííííd. U automatizovaných systémů řidič nikoho nezajímá, jde jen o prachy, body a zákaz nehrozí, pokud to extrémním způsobem nepoděláte. Pokud časem něco přijde provozovateli vozidla, tak to anonymizované nahrajete sem na fórum a do té doby je zbytečné se stresovat.
IP zaznamenána

Nounejm

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Odboceni doleva na krizovatce se zakazem odboceni doleva
« Odpověď #2 kdy: 30 Prosince 2023, 17:11:23 »

Jsem celkem klidny, jestli to bude prispevek mestu do litru, tak to zaplatim, ani nestreusuju. Auto papirove provozuju ja, ikdyz s nim prevazne jezdi panimama. Jsem smireny s tim ze za chyby clovek plati.
Kdyby to melo byt vic, tak dopredu premyslim nad nejakou klickou 🤭 nebo vykladem znacky. Jako ta znacka je tam umistena dost daleko od cesty, uplne nesikovne, mozna bych rekl az schvalne.
Urcite neco dojde, jinak by to tam nemeli. Pokud zrovna nebyl vypadek proudu. Pak to sem hodim a vyjadrite se mi 🤭
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil
Re:Odboceni doleva na krizovatce se zakazem odboceni doleva
« Odpověď #3 kdy: 31 Prosince 2023, 11:29:48 »

Jsem smireny s tim ze za chyby clovek plati.
To jste bohužel smířený špatně. Tady to totiž není "chyba", ale "výpalné teroristům".
IP zaznamenána