30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: upozornění na nedoplatek s chybou, na základě rozhodnutí s několika chybami  (Přečteno 1345 krát)

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil

Ahoj, podhoubí tohoto tématu jsem již řešil v neveřejné sekci, ale už to není tak citlivé, tak bych chtěl dát příležitost ostatním členům.
Vše vyvrchoilo vydáním rozhodnutí s několika chybami, za tu nejpodstatnější považuju chybu v totožnosti osoby, kdy shledali viným místo mě Franty Nováka narozeného 1993, Frantu Nováka 1973 bytem někde uplně jinde, dále je tam chyba v SPZ (povšimněte si prosím koncových čísel).
Tenkrát jsme se v neveřejné sekci shodli, že bude nejlepší tohle zcela ignorovat a zjistit kam až to dohnije, protože kdybych proti tomuhle podal odvolání, tak by se nestalo nic jinýho, než že by po nějakém čase tenhle papír přišel znova, jen bez chyb, ale mě se ty chyby celkem hodily.
Nyní ovšem přišlo upozornění na nedoplatek a přišlo mě, nikoliv tomu Frantovi ročník 73, kterej byl uznán viným, tušil jsem, že tohle přijde a byl jsem připraven to zaplatit, jenže oni jsou chyby i v tom upozornění na nedoplatek probůh a to to psal jinej člověk, ale na stejnym úřadě, on tam snad uchází plyn, nebo já nevím... Za tohle se mi fakticky platit nechce, vidí někdo prosím nějaké další možnosti ? Ještě doplním, že mi nebyly připsány žádné body, takže nelze po roce využít § 123f ZPPK jako to bylo v jednom místním tématu, děkuji.
vydání rozhodnutí:


upozornění na nedoplatek:
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil

Velenevážený ouřado, o žádném pravomocném rozhodnutí nic nevím a navíc máte blbě částky. S nehynoucí neúctou, Pyrát.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

Případně zaplatit (otázka je kolik), počkat do 05.09.2024 a požádat o vrácení peněz.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil

Pro uplnost doplnim moznost pokracovat v ignorovani blabolu z uradu, nechat probehnout pripadnou exekuci a pak se divit, co se deje. Samozrejme za predpokladu, ze pripadna exekuce nemuze zpusobit zadne nasledne skody (pri budouci zadosti o nejaky uver, pujcku, hypo ...).
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil

Ahoj, poslal jsem emailem námitku s tím, že v rozhodnutí na které se odkazujou mě nikdo viným neshledal, to jsem následně potvrdil doporučeným dopisem, dnes mi emailem přišla odpověď kde mi přeposlali to vydání rozhodnutí, které ale bylo jiné než to, co jsem dostal, byla tam opravená ta chyba... Co to je ? to si můžou libovolně změnit obsah úředního dokumentu po tom, co mi ho odešlou ? Neni to čistě náhodou pozměnění veřejné listiny ?
« Poslední změna: 28 Listopadu 2023, 13:05:14 od rezonator »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

To jste právě zahodil svou zásadní výhodu.

edit: Doručení toho e-mailu jste doufám nijak nepotvrzoval.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil

nevyžadovalo to odemě potvrzení, navíc je to falešnej email založenej před pár dny, ale to je asi jedno
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil

ale to je asi jedno
Oblíbená myšlenka hlupáků, kteří se zde přijdou poradit a následně ignorují obdržené rady.....
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil

udělal jsem plus mínus to, co jste mi poradil

Velenevážený ouřado, o žádném pravomocném rozhodnutí nic nevím a navíc máte blbě částky. S nehynoucí neúctou, Pyrát.
IP zaznamenána

rezonator

  • Příspěvků: 75
    • Zobrazit profil

jenom, abych se někam pohnul, čim mi uškodila ta emailová a dopisová komunikace ?
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 635
    • Zobrazit profil

Možná tím, že mezi "o žádném rozhodnutí nic nevím" a "v rozhodnutí máte chybu" je diametrální rozdíl?
(Hádám.)
IP zaznamenána