30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Úsekovka - Bečváry  (Přečteno 1343 krát)

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Úsekovka - Bečváry
« kdy: 11 Října 2023, 22:53:52 »

Zdravím vespolek,

ke konci září jsem měl tu čest a zvěčnila na mne psané vozidlo - pro mě nová, na fotomapách z října 2022 tam ještě není - úseková kamera v Bečvárech. Na okraj přidám varování pro spolubojovníky, že tato kamera umí vyfotit i jednostopá vozidla!

Překvapila mne rychlost s jakou MÚ Kolín výzvu k zaplacení odpustku zaslal a taky jeho výše, která je v symbolické rovině, ale ono i to překročení rychlosti bylo dosti symbolické, spíše roztomilé. Přemýšlím co dál, rozum by velil zaplatit, protože ta námaha se nevyplatí, ale na zaplacení je zatím času dost, do té doby chci úřad (a možná i sebe:)) zabavit. Napadlo mě zkusit šach-mat, kdyby to nevyšlo, tak to ve lhůtě můžu ještě zaplatit. Přemýšlím i nad Helmutem, ale pokud správně chápu poslední příspěvky, tak už to není taková jistota jako kdysi.

Na MÚ Kolín jsem tu moc příspěvků nenašel, většina se vztahuje k Bc. Hauserové, tohle dostala pod patronát jiná odbornice. Rád přivítám nápady, co s tímto případem dál :). Má aktivita ve směru k úřadu byla zatím taková, že jsem si vyžádal fotografii z radaru, protože k mému překvapení nebyly součástí výzvy - fotky zaslali.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Úsekovka - Bečváry
« Odpověď #1 kdy: 12 Října 2023, 00:06:29 »

Kolín dělá neuvěřitelné chyby. Stojí za to si s nimi pohrát.
IP zaznamenána