30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Předjíždění tam kde je to značkou zakázáno  (Přečteno 1836 krát)

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Předjíždění tam kde je to značkou zakázáno
« kdy: 22 Září 2023, 15:49:55 »

Dobrý den, čeká mne správní řízení, kdy jsem byl Dopravní policií zastaven ( ztotožněn) za tento přestupek.
 Mají kamerový záznam, nic jsem nepodepsal- je zde nějaká šance nepřijít o RP? Má cenu kontaktovat firmu jež se tímto zabývá? ( jak kvalitní mají záznam netuším, byl to štrůdl aut v páteční dopravní špičce a šance 50/50 mi nepřijde moc optimistická 🤷).
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Předjíždění tam kde je to značkou zakázáno
« Odpověď #1 kdy: 22 Září 2023, 15:58:11 »

Zatím je to hodně ničím nepodložených spekulací, rozhodnutí ideálně učinit až poté, co to doputuje na úřad a zjistíte, co je na videu. Teď jen trochu otázek na detaily... Značka zákaz předjíždění? Nebo plná čára? Je možné sem hodit odkaz na místo na mapě a směr? Ohrozil/omezil jste protijedoucí? Máte svůj kamerový záznam před/za vozidlem?
IP zaznamenána

Cody

  • Příspěvků: 66
    • Zobrazit profil
Re:Předjíždění tam kde je to značkou zakázáno
« Odpověď #2 kdy: 22 Září 2023, 17:42:26 »

Díky za rychlou odpověď, plná čára i značka ( i odbočovací pruh), neohrozil a dovolím si tvrdit ani neomezil, kameru nepoužívám. Brzy odhadovat když není nic v ruce ale šlo mi o to zda je reálný nepřijít o RP nebo se bude hrát o to na jak dlouho🤔
IP zaznamenána